Beykoz Belediyesi’nde Fidan Gül krizi büyüyor!

CHP’li Beykoz Belediyesi’nin 4. başkan yardımcısı olarak Beylikdüzü’nden gelen Fidan Gül’ün, ‘ihaleye fesattan’ yargılanması Beykoz’da krize sebep oldu.

Beykoz’da Fidan Gül krizi büyüyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’li Beykoz Belediyesi’nin 4. başkan yardımcısı, Beylikdüzü Belediyesi’nden ‘ihaleye fesat karıştırma’ suçundan yargılanan Fidan Gül oldu.

Geçtiğimiz hafta ataması yapılan ve Beykoz Belediyesi’nde odasına yerleşen Fidan Gül, hem Beylikdüzü’nden geliyor olması hem de Beykoz Güncel’in gündeme getirdiği Beykoz’un yeni başkan yardımcısı ihaleye fesattan yargılanıyor! haberinden sonra tepkileri topladı.

FİDAN GÜL’ÜN İSMİ OKUNMADI

Beykoz Belediye Meclisi Haziran oturumunda atanan bütün başkan yardımcılarının ismi okunurken Fidan Gül’ün isminin okunmaması ilçede krizin ne kadar büyük olduğunu ortaya çıkardı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından gönderilen Fidan Gül’ün, Beykoz’da oluşan tepkiler nedeniyle geri gönderilmek istendiği fakat İmamoğlu’nun bu karara tepki gösterdiği öğrenildi.

FİDAN GÜL BEYKOZ’DA KALACAK MI?

Geçtiğimiz hafta Beykoz ziyaretini erteleyen Ekrem İmamoğlu’nun, Fidan Gül krizinin büyüdüğü bu günlerde İlçe Başkanı Mahir Taştan ile baş başa görüşmesi dikkat çekti.

ALAATTİN KÖSELER KİMİ SEÇECEK?

Atama kararına gelen tepkiler, Belediye Başkanı Alaattin Köseler’i zor durumda bıraktı.

‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ sloganıyla iktidara gelen CHP’li Beykoz Belediyesi Başkanı Alaattin Köseler, Beykozlular ve Ekrem İmamoğlu arasında kaldı.

Evrak eksikliği nedeniyle ilk oturuma yetiştirilemediği söylenen Fidan Gül’ün, Cuma günü yapılacak meclis toplantısında isminin okunup okunmayacağı merak ediliyor.

Beykoz Belediyesi’nde Fidan Gül krizi büyüyor!

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin