Beykoz beşten büyük!

Yeni dönem…

Yeni sistem…

Yeni bakanlar…

Yeni milletvekilleri…

Yani kısaca her şey yeniye doğru gidiyor.

Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan birçok konuda çığır açtı, insanların ufkunu genişletti. Düşünün seçimde yüzde elli üç oy alınıyor 

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni dönem…

Yeni sistem…

Yeni bakanlar…

Yeni milletvekilleri…

Yani kısaca her şey yeniye doğru gidiyor.

Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan birçok konuda çığır açtı, insanların ufkunu genişletti. Düşünün seçimde yüzde elli üç oy alınıyor ama genelde bir tatminsizlik var niye daha çok değil diye.

Belli yaşın üstündekiler bilir, eskiden bir kaç kilometre yol devlet töreniyle açılırdı bir hükümet bir baraj yapınca seçim dönemi icraatı o olurdu. Bugüne bakınca gezenler daha iyi görür ve bilir viyadükler, yollar, köprüler, hava alanları, tüneller, barajlar vs…

Yazmaya kalksak sayfalar almaz. Türkiye’nin geleceğe dönük yatırımları temeli sağlam olarak her safhada hız kesilmeden gidiyor.

Bir grup ‘tamam’ propagandasıyla bu iş bitti gözüyle bakarken millet bu yapılanları gördü ve ‘devam’ dedi.

Yeni, yeni, yeni… derken geldik yerel seçimlere. Eskiler ve yeniler Beykoz’da üç dönem belediye başkanlığı yapmış Yücel Celikbilek ve yerelde hedefi olan yeni adaylar kısa bir süre içinde kulislerine başlarlar ve yerel çalışmaları hızlanır.

Sayın Cumhurbaşkanının dünyaya mesajı olan ‘Dünya beşten büyük’ sözünden sonra acaba kim çıkıp “Beykoz beşten büyük” diyecek.

Beykoz’da belli demografik yapının haricinde gerisi yok sayılırken, hiç hoş olmayan bir durum olarak Beykoz yerine Beykoz’un dışındaki yöre insanlarına değer veriliyor.

Kanuni Kent Ormanı içerisine yapılan ve yöre derneklerine verilen yerlerde yapılan sistem saçma sapan bir şey. Beykoz’daki standı sen başka ilin valiliğini arayarak Beykoz’un dışındaki  bir derneğe veriyorsun. O aranan ildeki dernekte Beykoz’daki ve İstanbul’daki dernekleri arayarak destek istiyor. Unutulmasın ki ‘Evet Platformu’nda veya birçok çalışmada sen Beykoz’daki derneklerle çalışıyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler.

İl dışındaki dernek benim tek muhatabım Salih Elmas diyor buda her şeyi açıklıyor.  Beykoz’un yapısını bilmeyen, Beykoz sokaklarında oy istemeyen halkın içinde olmayınca Beykoz’daki dernekler yerine il valiliklerinden istemesi de normal. Açıklama 81 ilin derneği aranmış o yüzdenmiş. Sen önce Beykoz’da olan yöre dernekleriyle çalışırsın. Olmayan dernek varsa o ilin valisini ararsın oda sana bir dernek verir.

Ekibini dışardan getiren dernekleri de dışardan getirmeye çalışacaktır elbet…

Hayırlısı…

Zaman her şeyin ilacı…

Fakat mutlaka ‘Dünya besten büyük’ diyen başkanını örnek alan biri mutlaka “Beykoz beşten büyük“ diyecektir.

Kalın sağlıcakla.

Beykoz beşten büyük!
Bizi Takip Edin