Beykoz Cam markasının ünü sınırları aşıyor!

Keçiören Belediyesi tarafından Osmanlı ve modern sanat eserlerinin karması niteliğindeki eserlerden oluşan Sanat Galerisi’nde “Beykoz Cam / Yılmaz Güzeci” markalı Cam Süsleme Sanatçısı Tuğba İşçi’nin el emeği ürünleri sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Keçiören Belediyesi tarafından Osmanlı ve modern sanat eserlerinin karması niteliğindeki eserlerden oluşan “Keçiören Sanat Galerisi”nin açılışı (21 Ekim- 15 Kasım) yapıldı.

Sergiye, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Ankara Vali Yardımcısı Elif Nur Bozkurt Tandoğan, AK Parti Genel Merkez Çevre Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı Eyüp Gökhan Özekin, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ve sanatseverler katıldı.

Beykoz Cam

ANKARA’DA “BEYKOZ CAM” MARKASI

Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nin sergi salonunda tüm sanatseverlerin ziyaretine açık olan sergide “Beykoz Cam / Yılmaz Güzeci” markalı, Cam Süsleme Sanatçısı Tuğba İşçi’nin “Camda Hat ve Tezhip Sanatı Sergisi” büyük ilgi çekti.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Ankara Vali Yardımcısı Elif Nur Bozkurt Tandoğan, Tasarımcı Tuğba İşçi’nin aylarca uğraştığı el emeği göz nuru tablolarını tek tek inceleyerek yapımına dair bilgiler aldı.

Eserlere gösterilen ilgiden dolayı çok gururlu olduğunu belirten Yılmaz Güzeci, “Hedefimiz cam sanatıyla ünlü Beykoz’u en iyi şekilde temsil etmek. Sergide emeği geçen herkese ve desteklerinden dolayı Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Ankara Vali Yardımcımız Elif Hanım ve Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Bey de en kısa sürede Beykoz’umuza iadeyi ziyarette bulunacaklar.” dedi.

Protokol üyeleri, galerideki sanat eserleri tek incelenerek sanatçıları tebrik etti.

Seramik, takı, tesbih, teship, gümüş işlemeciliği, Anadolu kadın ve gelin başlıklarından oluşan 240 eser 15 Kasım’a kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. ​

 

Beykoz Cam markasının ünü sınırları aşıyor!
Bizi Takip Edin