Beykoz Çayır Festivalinde izin krizi çözüldü!

Beykoz'da yıllardır devam eden geleneksel çayır festivali için çıkan izin krizi gelen tepkiler üzerine çözüldü.

Beykoz'da yıllardır devam eden geleneksel çayır festivali CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin engeline takılmış, İBB'ye bağlı ekipler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da yıllardır devam eden geleneksel çayır festivali için çıkan izin krizi gelen tepkiler üzerine çözüldü.

Beykoz’da yıllardır devam eden geleneksel çayır festivali CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin engeline takılmış, İBB’ye bağlı ekipler alana gelerek festivale sayılı günler kala çalışmaları durdurmuştu.

Beykoz’daki yöre derneklerinin bir araya gelerek Serebral Palsi hastalığı ile ilgili farkındalık oluşturacağı Geleneksel Çayır Festivali için Beykoz Belediyesi çalışma başlattı. Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin’in de 15 gün önceden İBB’ye gerekli izinler için yazı yazdığı öğrenildi.

Serebral Palsi hastalığına karşı sosyal sorumluluk kampanyası dahilinde Beykoz Çayırı’nda yapılacak olan etkinlik için yapılan çalışmaların, İBB’ye bağlı ekipler tarafından festivale sayılı günler kala engellemesi tepkilere neden oldu.

Beykoz yöre dernek başkanları ve Serebral Palsi hastalığından muzdarip aileler Beykoz Çayırı’na gelerek tepkisini dile getirdi. Yetkililerin devreye girmesi ile İBB tarafından sözlü olarak verilen izin krizi aşılırken, festivalin 15 Eylül Pazar günü başlayacağı belirtildi.

Beykoz Çayır Festivalinde izin krizi çözüldü!
Bizi Takip Edin