Beykoz Cumhur İttifakı Murat Aydın ile kucaklaştı

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi temaslarını sürdürüyor….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi temaslarını sürdürüyor. Bu bağlamdaki ziyaretlerine devam eden Aydın, MHP Beykoz İlçe Teşkilatının düzenlediği programa katıldı. Aydın, ‘Cumhur İttifakı, ülkedeki barış ve huzur ortamına, ülkenin birlik beraberlik içerisinde olmasına katkısı olan bir ittifaktır’ diye konuştu.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen düzenlenen programa Aydın’ın yanı sıra, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Ülkü Ocakları Beykoz İlçe Başkanı Serdar Aytaç da katıldı.

Oğuzhan Karaman: Gereken tüm desteği vereceğiz

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman Cumhur İttifakı’nın oluşma sürecine değinerek başladığı konuşmasında şu ifadeler yer verdi; “Beykoz’un imar, iskan mülkiyet, istihdam gibi çeşitli sorunları vardır. Cumhur ittifakı ile Beykozumuzun sorunlarını aşacağımıza inancım tamdır. Birlikten güç doğar bir ve bareber olarak Beykoz’un sorunlarını çözeceğiz. Belediye başkan adayımız 20 yıllık tecrübesi ile Beykoz’u hak ettiği yere taşıyacaktır. Zeytinburnu kardeş ilçemiz olacaktır. İstihdam konusunda gençlerimize sağlanacak alt yapılar Beykoz’da vardır. Beykozumuzun doğasına uygun turizm ile esnafımızı da mağdur etmeden güzel projelere imza atılacaktır. Bizler burada balık yemeyi değil balık tutmayı insanımıza öğreteceğiz. Beykoz İstanbul’un yükselen yıldızı olacaktır. Belediye başkan adayımız ile Yenikapı ruhu ile başlayıp 24 Haziran’da devam eden cumhur ittifakı 31 Mart seçimleri ile taçlanacaktır. 24 Haziran seçimlerinde aldığımız oyun çok daha üstünde belediye başkanımıza gereken destek vereceğinize inancımız tamdır. Beykoz’da yeni bir sinerji oluşturacağız. Elimizde Cumhur ittifakı gibi bir sihirli değnek var. İçimizde fitne fesattan uzak durarak laftan ziyade iş üreteceğiz. Ülkemizin ve Beykoz’un bekası için Cumhur İttifakı diyoruz.”

Hanefi Dilmaç: MHP seçmeni cumhur ittifakına sahip çıkmıştır

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç da yapmış olduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “33 yıldır siyasetin içinde çeşitli kademlerde görev yapmış biri olarak sizlerin huzurunda konuşmak beni gerçekten heyecanlandırdı. Tüm samimiyetle sizlerle birlikte olmak beni gerekten çok mutlu ediyor. AK Parti olarak seçimler hazırlanmak adına yoğun bir dönem geçirdik. 513 sandıkta 4’er arkadaşımızı görevlendirdik. Bizim Beykoz’da 31 Mart seçimleri ile ilgili hiçbir endişemiz kesinlikle yoktur. Bunu rahatlıkla söylememin en büyük güvenci de Cumhur İttifakıdır. AK Parti 24 Haziran seçimlerinde yüzde 48 oy almıştır. Cumhur İttifakı olarak ise yüzde 56 oy aldık. Biz bu yüzde 56’yı kendimize hedef koyduk. Bu hedefi koyarken de MHP Beykoz teşkilatımıza güvenerek koyduk. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum MHP Beykoz seçmeni cumhur ittifakına sahip çıkmıştır. Tam destek vermiştir. Bunu da sahada gayet iyi görüyoruz. Beykoz’da sizlerle birlik yüzde 56 oyun üzerine çıkacağız. Murat Ayın başkanımız 20 yıldır belediye başkanı. Biz bu tecrübeyi Beykoz da fırsata çevireceğiz ve karşılığın hizmet olarak göreceğiz. “

Birol Gür: İstanbul’a el sürmelerine asla izin vermeyeceğiz

MHP İstanbul İ Başkanı Birol Gür ise ülkenin içinde bulunduğu beka sorununa değinerek başladığı konuşmasında; “Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu göz ardı etmeden geleceğin beka sorunu olduğunun farkındayız. 31 Mart seçimleri Murat Aydın’ın Zeytinburnu’nda edinmiş olduğu tecrübe ile Beykozumuzda da çok daha kıymetli hizmetler yapacağı kanaatindeyim. Cumhur İttifakı başarılı çıkması için siz değerli teşkilat mansubu kardeşlerimizin elinden gelen gayreti göstereceğine eminim. Bu birlikteliği 31 Mart akşamı hep birlikte mutluluk içerisinde kutlayacağız inşallah.  Eyüp Sultan Hz. meftun bulunduğu, Atatürk’ün gözlerini yumduğu, birilerinin 1453’de zulüm başladı dediği İstanbulumuza el sürmelerine asla izin vermeyeceğiz. “ ifadelerini kullandı.

Murat Aydın: Asıl mesele ülkenin birlik içerisinde olmasıdır

Cumhur İttifakı’nın Türkiye için öneminden bahsederek konuşmasına başlayan Murat Aydın, ‘Bu ülkede milletin beka meselesi vardır. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve teşkilatı bunu görmüş, onun için de ‘Cumhur İttifakı’ ortaya çıkmıştır. Önümüzde yerel seçimler var. Beykoz’a, İstanbul’a hizmet edecek yerel yöneticileri seçeceğiz. Türkiye’de barış ortamı olmazsa, ülkemiz Venezuela gibi, Suriye gibi, Afganistan gibi olursa, ülkemizde birlik beraberlik ve huzur ortamı olmazsa hangi kente, nasıl hizmet edebiliriz. O halde asıl mesele ülkenin birlik içerisinde bulunması, devletin güçlü, barış ve huzur ortamının ülkede hakim olmasıdır. İşte ‘Cumhur İttifakı’ buna katkı veren bir ittifaktır. Bizim ay yıldızlı bayrağımız yoksa, bu güzel ülkenin üzerinde, gök kubbenin altında dalgalanamıyorsa bu değerlerden geriye hiçbir şey kalmaz. Bu yüzden davamız, ay yıldızlı bayrağımızın gök kubbenin altında kıyamete kadar dalgalanmasına katkı sağlamaktır. İnanın, benim belediye başkanlığım bunun içindir. Bulunduğum ortamda, bulunduğum yerde ben o davaya hizmet ederim. Eğer bayrağımız yoksa bizlere gelecekte kim rahmet okuyabilir’ şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı’nı oluşturan unsurlarla birlikte adım atacağız

Beykoz için yapılması gerekenler hususunda, ittifakı oluşturan unsurlarla birlikte adım atacaklarını söyleyen Başkan Aydın, ‘Cumhur İttifakı’nı oluşturan unsurlarla beraber yürüyeceğiz, meseleyi anlatacağız, halkımızdan yetki alacağız. Beykoz’un sorunlarını biliyoruz, yapılması gerekenler bellidir. Amacımız, o sorunları imkanlar ölçüsünde gidermekle ilgili adımlar atmak, ama asıl önemli olan mutluluğa katkı vermektir. Allah nasip ederse biz Beykoz özelinde, ülkemizin zenginliğine, huzuruna, barış ortamına ve iklimine, ay yıldızlı bayrağımızın gelecekte bu ülkenin üzerinde dalgalanabilmesine katkı vermiş olacağız’ ifadelerini kullandı.

Turist alan bir Beykoz hayal ediyorum!

Beykoz’un betonlaşmasına müsaade etmeden Beykoz halkı için önemli projeleri olduğunu söyleyen Murat Aydın, “Ben şöyle bir Beykoz hayal ediyorum. Dünyanın herhangi bir ülkesinden, örneğin Kanada’dan, Japonya’dan, Çin’den, Fransa’dan birisi, yurt dışına gitmek, tatilini yurt dışında geçirmek istediğinde aklına Türkiye gelsin istiyoruz. Aklına Türkiye’nin gelmesi için birçok sebep var. Bizim hükumetimizin, devletimizin uygulayacağı politikalarla o akla gelme meselesi büyük ölçüde halledilecek. Dünyada en çok turist alan ülkelerden birisi de Türkiye’dir. Turist, “Türkiye’ye gideyim ama neresine gideyim?” diye sorduğunda İstanbul diyebilsin. “Tamam İstanbul’a gideyim ama neresine gideyim, bir hafta ya da birkaç gün zaman geçireyim, para harcayayım” dediğinde aklına Beykoz gelsin. Bu, benim en büyük hayalim” şeklinde konuştu. 

Beykoz’da işsizlik ile ilgili problem kalmaz!

Beykoz’un önemli sorunlarından biri olan istihdam problemine değinen Aydın, “Bu proje, iş getirecek, aş getirecek ve gelecekle ilgili planlarımızı olumlu kılacak. Bu, buradaki sokakların daha düzgün olmasını, parkların daha bakımlı olmasını, tarihi eserlerin daha açığa çıkarılmasını, yoğurdun daha çok satılmasını ve burada üretebilecek olan tarımsal ürünlerin, üretim sürecinin denetlenmesi, sağlıklı ve doğal olması kaydıyla, daha çok satılabilmesini sağlayacak. Önce İstanbulluyu sonra Türkiye’yi daha sonra ise dünyayı buraya çekmeye çalışsak o zaman Beykoz nasıl bir yer olur, işsizlik ile ilgili bir problem kalır mı? Kalmaz. Turist gelecek diyoruz, ulaşım ile ilgili bir problem kalır mı? Devlet metro vs. yapacak, problem kalır mı? Kalmaz. Yani böyle bir Beykoz hayal ediyoruz. Beykoz’un sorunlarına çok duyarlı, İstanbul’a sevdalı bir Cumhurbaşkanımız var. Türkiye’yi, Türkiye’deki bürokrasiyi bilen Binali Yıldırım TBMM Başkanımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız, şu anki TBMM Başkanımız ve Beykoz Belediyesi olarak el ele verip belirlediğimiz hedefe sizlerle birlikte hızlı bir şekilde ilerlememiz lazım.” ifadelerini kullandı. 

Beykoz’a yeni bir İstiklal Caddesi yapılabilir

İstanbul denince insanların alışveriş yapmakla ilgili olarak gitmek istediği, dolaşmak istediği en önemli cadde, en meşhur olanı İstiklal Caddesi’dir. Biz burada AVM yapılmasına gerek kalmadan, tarihi sokak ve caddelerden bir tanesini Beykoz’un İstiklal Caddesi haline getirebiliriz. Meşhur markaları, restoranları, lokantaları, sinemacıları davet edeceğiz. Güzel bir cadde oluşturulacak, yayalaştırılacak. Boğazla kucak kucağa bir yer olacak. Orada alışverişimizi yapabileceğiz, yemeğimizi yiyebilecek, kahvemizi çayımızı içebilecek, sinemaya gidebileceğiz. Tüm bunları yeni bir binaya ihtiyaç duymadan, mevcut binaları, mevcut cadde ve sokakları elden geçirerek yapacağız. Dolayısıyla Beykoz halkı alışveriş için İstanbul’un diğer ilçelerine gitmeyecek, alışveriş ihtiyacını burada giderecek.

Beykoz bilişim merkezlerinden birisi haline dönüştürülebilir

Başkan Aydın, “Elimdeki cep telefonunu Amerikanın ‘Apple’ firması Türkiye’nin ihracatı kadar üretiyor. Önemli olan dışındaki metal kısmı yapmak değil, içindeki yazılımı yapmaktır. Bu yazılımı da evlerde gençler ve mühendisler organizasyonla bu işleri yapıyorlar. Beykoz bu inovasyonun, teknolojinin, bacasız sanayinin en büyük gelir getiren bilişim teknolojisinin merkezlerinden birisi haline dönüşebilir. Buralarda bilişim vadileri oluşturulabilir. Yani herkesin kendi evleri iyi kötü veya eski yeni fark etmez ama burada bir öncülük olsun. Onunla ilgili buralarda çalışma yapılabilir, istihdama katkı olarak” diye konuştu. 

Beykoz Cumhur İttifakı Murat Aydın ile kucaklaştı
Bizi Takip Edin