Cumhur İttifakı'nın büyük Beykoz buluşması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı ve AK Parti İBB adayı Binali Yıldırım'ı Beykoz'daki seçim ofisinde ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı ve AK Parti İBB adayı Binali Yıldırım’ı Beykoz’daki seçim ofisinde ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’ı Beykoz Rüzgarlıbahçe’taki seçim ofisinde ziyaret etti. Görüşme sonrasında Yıldırım ve Bahçeli basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı ve AK Parti’nin  Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’ı ziyaret etti. Binali Yıldırım görüşme sonrası, ‘Genel Başkan’ın (MHP Genel Başkanı Bahçeli) ziyareti ‘Cumhur İttifakı’na güç vermiştir.’ dedi. Devlet Bahçeli ise ‘Türk siyasi hayatında devlet adamlığı vasfıyla değişik alanlarda büyük hizmetler sunmuş olan değerli bir şahsiyetin (Binali Yıldırım) İstanbul’da büyükşehir belediye başkan adayı olarak takdimi, bizleri memnun etmiştir, gururlandırmıştır.’ açıklamasında bulundu.

Binali Yıldırım, Beykoz Rüzgarlıbahçe’deki seçim ofisine ailesine ait ’24 FF 224′ plakalı klasik otomobili kullanarak geldi. Yıldırım, otomobilinden indikten sonra kendisini bekleyen basın mensuplarıyla tokalaşarak selamlaştı.

Yıldırım, kendisine adaylığı için hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi seçim ofisinin girişinde karşıladı. Bahçeli ve Yıldırım, basın mensuplarının görüntü ve fotoğraf almasının ardından seçim ofisine geçti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop, TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ile bazı AK Parti ve MHP milletvekilleri, ilçe belediye başkan adaylarının katıldığı ziyaret, basına kapalı gerçekleşti.

Görüşme sonrası ilk açıklamalar

Binali Yıldırım, ‘Genel Başkan’ın (MHP Genel Başkanı Bahçeli) ziyareti cumhur ittifakına güç vermiştir.’ dedi.

Devlet Bahçeli’nin görüşme sonrası ilk sözleri, ‘Türk siyasi hayatında devlet adamlığı vasfıyla değişik alanlarda büyük hizmetler sunmuş olan değerli bir şahsiyetin (Binali Yıldırım) İstanbul’da büyükşehir belediye başkan adayı olarak takdimi, bizleri memnun etmiştir, gururlandırmıştır.’ Şeklindedir.

Cumhur İttifakı'nın büyük Beykoz buluşması
Bizi Takip Edin