Beykoz da asker uğurlarken yolu kapatıp drift yaptılar

Beykoz’da asker uğurlamak için konvoy yapan gençler drift yaparak yolu trafiğe kapattı.

Beykoz’da asker uğurlayan bir grubun oluşturduğu konvoy ortalığı birbirine kattı. Hareket halindeki araçtan sarkan gençler, otomobilleriyle drift yaparak yolu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz'da asker uğurlamak için konvoy yapan gençler drift yaparak yolu trafiğe kapattı.

https://www.youtube.com/watch?v=Z-lSbsWr6Vs***

Beykoz'da asker uğurlayan bir grubun oluşturduğu konvoy ortalığı birbirine kattı. Hareket halindeki araçtan sarkan gençler, otomobilleriyle drift yaparak yolu trafiğe kapattı.

Celp döneminin gelmesiyle birlikte Beykoz'da yapılan asker uğurlamalarında yine istenmeyen görüntüler ortaya çıktı. Beykoz'un en işlek caddelerinden birinde yapılan asker uğurlamasında araçtan sarkan gençler, otomobilleriyle drift yaparak yolu trafiğe kapattı.

Olay, Kavacık Orhan Veli Kanık Caddesi'nde dün gece meydana geldi. Asker uğurlamak için konvoy yapan gençler, yolu trafiğe kapattı. Hareket halindeki araçlardan sarkan 2 kişi kendi canlarını hiçe sayarken, yaya geçidi üzerinde drift yaparak kimsenin canı da bir an olsun umursanmadı.

Konvoy, tehlikeli gösterinin ardından kestikleri trafiği açıp kornalara basarak bölgeden ayrıldı. Tüm bu yaşananlar ise saniye saniye kameralarca kaydedildi.

Beykoz da asker uğurlarken yolu kapatıp drift yaptılar
Bizi Takip Edin