Beykoz dan Cumhurbaşkanı Erdoğan a destek

Beykozlular, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak üzere bağış yaptı.

Beykozlular, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak amacıyla başlatılan bağış ve yardım kampanyasına ka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlular, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak üzere bağış yaptı.

Beykozlular, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak amacıyla başlatılan bağış ve yardım kampanyasına katıldı. Vatandaşlar “Sende Destek Ol” etiketiyle yürütülen kampanyada Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek olmak amacıyla bağışta bulundu. 

Ziraat Bankası Paşabahçe Şubesi önünde bir araya gelen teşkilat mensupları ve vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına katkı vermek üzere sembolik de olsa hesaba para yatırdı. 

Hanefi Dilmaç: Miktar değil, destek önemli

Kampanya hakkında bilgi veren AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç “Burada önemli olan vatandaşlarımız ile birlikte gücümüzün elverdiği miktarda seçim kampanyasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermektir. Rakamın hiç bir önemi yok. Yeni dönem Türkiye için oldukça önemli. Halkın seçtiği ilk cumhurbaşkanı olan değerli cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da tekrar milletten alacağı büyük destekle yoluna devam edecek. Bizlerde bu süreçte kapı kapı gezerek Cumhurbaşkanımız için halkımızın desteğini isteyeceğiz. Bu vesile ile tüm Beykoz halkından evvela Ziraat Bankası Şubelerine giderek bu anlamlı kampanyaya destek olmaları devamında da seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmaları için çağrıda bulunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Beykoz dan Cumhurbaşkanı Erdoğan a destek
Bizi Takip Edin