CHP Beykoz örgütünün genç isminden çirkin algı operasyonu!

CHP Beykoz İlçe Örgütü'nün tanınan genç simalarından Beyza Yavuz'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepki topladı.

CHP Beykoz İlçe yönetiminde ve gençlik kollarında uzun yıllar görev yaptıktan sonra Ocak ayında gerçekleşen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nün tanınan genç simalarından Beyza Yavuz’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepki topladı.

CHP Beykoz İlçe yönetiminde ve gençlik kollarında uzun yıllar görev yaptıktan sonra Ocak ayında gerçekleşen kongrede İstanbul Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı seçilen Beyza Yavuz’un sosyal medya hesabı üzerinden 2 ay önceki bir olayı kullanarak yapmaya çalıştığı algı büyük tepkiye neden oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü’nün tanınan genç simalarından olan ve AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Emin Yavuz’un da yeğeni Beyza Yavuz, sosyal medya hesabından bir görüntü paylaştı. İstanbul Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Yavuz paylaştığı twetindeki kişinin AK Parti Bağcılar Gençlik Kolları Başkanı Sinan Erdem Arslan olduğunu iddia ederek polisi tokatlayan görüntüye yer verdi.

Beyza Yavuz’un paylaştığı ve AK Parti Bağcılar Gençlik Kolları Başkanı Sinan Erdem Arslan’ın bir trafik polisine tokat attığı iddia edilen görüntüler üzerine yapılan araştırmada, tokat atan kişinin Sinan Erdem Arslan olmadığı, galerici İ.B olduğu, babası M.B ile birlikte polise mukavemetten haklarında yasal işlem yapıldığı bildirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise sosyal medyada paylaşılan görüntünün 9 Mart’ta Bağcılar’da hatalı park yapan araç sürücüsünün, çekmesi için uyaran polis memuruna küfür edip tokat atmasına ilişkin olayın görüntüsü olduğu ancak, şüphelinin AK Parti’yle bir bağının olmadığı, şüpheli hakkında başlatılan yasal işlemin sürdüğü ifade edildi.

SİNAN ERDEM ARSLAN AÇIKLAMA YAPTI

İDDİAYI ORTAYA ATAN CHP’DEN ALGI OPERASYONU

İddiayı ortaya atan CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Beyza Yavuz, önce hesabını korumaya aldı, daha sonra ise hesabını tamamen sildi.

Bunun yanında bazı CHP’li teşkilat ve isimler de algı operasyonuna destek verdi. CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Burkay Düzce, Twitter’dan, ‘Reisleri devlet memurlarını kul olarak görürse, tosuncukları o kullara tokat atma cüretinde de bulunur, küfür de eder. AKP Bağcılar Gençlik Kolları Başkanı Sinan Erdem Arslan görevini icra eden polis memuruna saldırıyor.’ iddialarında bulundu.

İP Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan da skandal algı operasyonuna dahil oldu.

İşte diğer o skandal paylaşımlar:

 

CHP Beykoz örgütünün genç isminden çirkin algı operasyonu!
Bizi Takip Edin