Beykoz Dernekler Birliği’nden siyasi partilere ziyaret

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, siyasi partilerin ilçe başkanlarını ziyaret etti.

Beykoz Dernekler Birliği’nden siyasi partilere ziyaret
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Yürütme Kurulu, yakın zaman önce göreve geldikten sonra, planladıkları ziyaretlerin ilk aşamasında, Beykoz’da ki siyasi partilerin ilçe merkezlerine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Beykoz Dernekler Birliği Dönem Başkanı Bülent Kılıç, Birlik Başkan Yardımcısı Sezayi Biçer ve Birlik Sekreteri Esengül Yılmaz Gül’den oluşan Yürütme Kurulu, mutabık kalınan randevu sıralamasına göre, AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti Beykoz ilçe merkezlerini gerçekleştirdi.

Dernekler Birliği Yürütme Kurulu, göreve yeni geldiklerini çalışma dönemlerinde, geçmişte de olduğu gibi Beykoz ve Beykozluların yararına olan projelerde güç birliği yapmak ve yürütme kurullarını tanıtmak üzere ziyaret planladıklarını vurgularken, siyasi partilerden Dernekler Birliği’nin ilerleyen dönemdeki projelerine katılım desteği vermeleri talep edildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan VE İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, kullandıkları ortak söylevde Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Yürütme Kurulu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirdi.

İlçe başkanları, geçmişte olduğu gibi Beykoz İl ve Dernekler Birliği’nin Beykoz adına yaptıkları çalışmalara destek vereceklerini ve tüm Beykoz dinamiklerinin ortak Beykoz çıkarları yönünde güç birlikteliği yapması ortak fikri ortaya çıktı.

Ziyaretlerin ana teması ortaya konulduktan sonra yapılan serbest sohbetler sonrası ziyaretler sona erdi.

Beykoz Dernekler Birliği’nden siyasi partilere ziyaret
Bizi Takip Edin