Beykoz Devlet Hastanesi'nde nöbet değişimi

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliğini yürüten Op. Dr. Yavuz Bağtuğ, Kamu Hastaneler Birliği Bursa Genel Sekreterliği’ne atandı.

2007 yılından beri Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliğini yürüten Op. Dr. Yavuz Bağtuğ, Kamu Hastaneler Birliği…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliğini yürüten Op. Dr. Yavuz Bağtuğ, Kamu Hastaneler Birliği Bursa Genel Sekreterliği’ne atandı.

2007 yılından beri Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliğini yürüten Op. Dr. Yavuz Bağtuğ, Kamu Hastaneler Birliği Bursa Genel Sekreterliği’ne atandı. 2 Yıl süre ile Bursa’da görev yapacak olan Yavuz Baştuğ Beykoz Devlet Hastanesi personeline veda etti.

Op. Dr. Yavuz Baştuğ’un, Türkiye’de oluşturulan 87 Genel Sekreterlik arasında en büyük bölge olan Bursa Genel Sekreteri olmasıyla birlikte yardımcısı Yaşar Çelik’te yeni uygulama kapsamında Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticiliğine getirildi.

Yine Beykoz Devlet Hastanesi Müdürü Nuh Terlemez Ümraniye FSM Devlet Hastanesi Müdürlüğü’ne, yardımcısı Halis Demir’de Beykoz Devlet Hastanesi Müdürü olarak sözleşme imzaladı.

Kamu Hastaneleri Birliği uygulamasına göre bundan sonra hastanelerde en yetkili makam Hastane Yöneticisi olacak, Başhekimler yalnızca kurumun sağlık işleyişiyle ilgilenecek…

Personeline, hastane bahçesinde düzenlenen bir programla veda eden Yavuz Baştuğ, kendisinin böyle bir göreve layık görülmesinde, Beykoz Devlet Hastanesi’nde sağladıkları dönüşümün etkili olduğunu ve bu dönüşümü sağlamalarında ki en önemli payın personele ait olduğunu ifade etti.

Beykoz Devlet Hastanesi’nde ekip ruhuyla hareket ettiklerini ve hiçbir şeyin tek başına yapılamayacağını ifade eden Baştuğ, tek mutluluklarının hizmetlerden yararlanan vatandaşların ‘Allah razı olsun’ demesi olduğunu kaydetti.  Manevi destek beklediğini de sözlerine ekleyen Bağtuğ, personelinden haklarını helal etmelerini istedi.

Baştuğ vefa gösterilmesi gerek bir isimdir

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Yaşar Çelik’te yapmış olduğu konuşmada, Yavuz Bağtuğ ile beş yıl birlikte görev yaptıklarını ve son derece keyif aldığını ifade etti. Yavuz Baştuğ’un son derece vefa gösterilmesi gereken bir kişi olduğuna değinen Çelik, 5 yıl süre ile Yavuz Baştuğ’un yakın çalışma arkadaşı olmaktan onur duyduğunu dile getirdi. Yavuz Baştuğ’un hastanede sağladığı dönüşümü örnekleriyle dile getiren Dr. Yaşar Çelik,  eski başhekimin kendilerine son derece geniş bir vizyon kattığını ifade etti.

Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları başarılı çalışmaları nedeniyle plaket verdikleri Yavuz Baştuğ’un yeni görevinin hayırlı olması dileğiyle birde pasta kesti. Duygusal anların yaşandığı veda programında personeliyle tek tek el sıkışan Yavuz Baştuğ, kendisiyle fotoğraf çektirmek için sıraya giren çalışanlar tarafından çiçeklerle uğurlandı.

Beykoz Devlet Hastanesi'nde nöbet değişimi
Bizi Takip Edin