Beykoz Gençlik Meclisi, başka hayatlara can buldu

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi başka hayatlara can bulma gayreti ile kan bağışı kampanyası başlattı.

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Beykoz Kızılay işbirliği içerisinde başka hayatlara can bulma gayreti ile kan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi başka hayatlara can bulma gayreti ile kan bağışı kampanyası başlattı.

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Beykoz Kızılay işbirliği içerisinde başka hayatlara can bulma gayreti ile kan bağışı kampanyası başlattı.

Paşabahçe Meydan’da düzenlenen kan bağışı kampanyası, günün erken saatlerinde başlayarak tüm gün sürdü. Gün sonunda ise, 57 ünite kan duyarlı vatandaşlar tarafından ihtiyacı olan kişiler ulaştırılmak üzere toplanmış oldu.

Gün içerisinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’ta bu anlamlı sosyal projede gençleri yalnız bırakmayarak, destek oldu.

Beykoz Güncel Haber’e kampanya hakkında bilgi veren Gençlik Meclisi Başkanı Recep Yaman, şunları söyledi: “Kurulduğumuzdan bu yana 4 ay geçti ve biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’da en etkin meclis olarak çalışıyoruz. Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’i 16 farklı lisede gençlerle buluşturuyoruz. Bugünde sosyal sorumluluk projesi kapsamında Beykoz Gençlik Meclisi olarak ‘Kan Bağışı Hayat Kurtarır’ sloganıyla Türk Kızılayı ile beraber böyle bir etkinlik düzenledik. Gençlik Meclisi, Beykoz’un gençleri için çalışmaya devam ediyor”.

 

 

Beykoz Gençlik Meclisi, başka hayatlara can buldu
Bizi Takip Edin