Beykoz Güncel Ailesi başarının heyecanını birlikte yaşadı

Beykoz Güncel Haber Ailesi, yerel basında takip edilme oranlarında ulaştığı başarının heyecanını birlikte yaşadı.

Beykoz Güncel Haber Ailesi gerçekleştirilen yemekli  toplantı ile bir araya gelerek  yerel basında takip edilme

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Güncel Haber Ailesi, yerel basında takip edilme oranlarında ulaştığı başarının heyecanını birlikte yaşadı.

Beykoz Güncel Haber Ailesi gerçekleştirilen yemekli  toplantı ile bir araya gelerek  yerel basında takip edilme oranlarında ulaştığı başarının heyecanını hep birlikte yaşadı.

Google Analytics verilerinin www.beykozguncel.com internet sitesine ayda 90 binin üzerinde farklı kullanıcının giriş yaptığını ortaya koyması, Beykoz Güncel Haber ailesinin gayretli çabalarının basarısını bir kez daha teyit etmiş oldu. Bunun üzerine www.beykozguncel.com İnternet sitesinin ve aylık olarak çıkarılan gazetenin köşe yazarları çalışma toplantısında bir araya geldi.

İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz’ın ev sahipliğinde Beytaş Restoran’da gerçekleştirilen yemekli toplantıda Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk, köşe yazarları Süleyman Çalık, Sueda Muradoğlu, Adnan Çeliker, Cihan Bağdatlı ve Mesut Demir yer alırken Burcu Çelik, Muhammed Küçükkonuklar ve Ayşe Nur Kapusuz ise mazeretleri dolayısı ile toplantıya katılamadı.

Toplantıda ilk olarak Kıdemli Yazılım Uzmanı Cihan Bağdatlı tarafından Beykoz Güncel gazetesinin Şubat sayısında sürmanşetten bastığı Google Analytics verileri değerlendirildi. “Google’ın dünya standartlarına uygun sayaç veya istatistik aracı olan Google Analytics’in verilerine göre Ocak ayında 88 bin 954 tekil ziyaretçi yani farklı IP adresi ile internet sitemize giriş yapılmıştır.” diyen Bağdatlı,  Şubat ayı henüz bitmemesine rağmen bu sayının şimdiden 90 bini geçtiğini söyleyerek Şubat ayı verilerinin de yine detaylı bir şekilde aybaşı çıkacak gazetede yayınlanacağını ifade etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Fatih Yılmaz da “Beykozluların gönlündeyiz. Her geçen gün kadrosunu güçlendiren Beykoz Güncel Ailesi olarak zirveye tırmandık. Bizler artık sadece gündemi yakalamakla kalmıyoruz, gündemi bizzat belirliyor ve çalışmalarımızla Beykoz’luların güven ve takibine mazhar oluyoruz.” diyerek Beykoz halkına teşekkür etti.

Toplantının devamında ise yakalanan bu başarının devam ettirilmesinin zorluğuna dikkat çekilerek, bundan sonra da zirvede kalmak için gerçekleştirilecek yeni projeler tek tek masaya yatırıldı. Yayın ilkelerinden taviz vermeden  Beykozlulara daha hızlı ve objektif haber ulaştırabilmek için halk ile daha yakın temasta olma ve  daha sağlam istihbarat edinme konularının önemine de dikkat çekildi. Toplantıda son olarak değerlendirilen konu “Beykoz’un 2014 yılı EN’leri” anketi oldu. Yakında başlatılması planlanan anket için katılımcılar fikir beyanında bulundu.

Beykoz Güncel Ailesi başarının heyecanını birlikte yaşadı
Bizi Takip Edin