Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz için Türkiye Yüzyılı başladı!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı “Mahalle İrtibat Büroları Toplu Açılış Programı”, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, önümüzdeki aylarda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimi çalışmalarını son hız sürdürürken 25 mahallede vatandaşların kolaylıkla ulaşabileceği Seçim İrtibat Ofislerini faaliyete geçirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı “Mahalle İrtibat Büroları Toplu Açılış Programı”,

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımıyla gerçekleşen “Mahalle İrtibat Büroları Toplu Açılış Programı”na, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi M. Ejder Batu,  İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

“AK PARTİ BEYKOZ SEÇİME HAZIR”

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “2020 kongresi sonrası biz AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı olarak 45 mahallemizde teşkilatlanmamızı tamamladık. Hemen akabinde sandıklarımızda 3+3+3+1 hedefimizi biz 3+2+1 olarak gerçekleştirdik. Her sandıkta 6 tane arkadaşımız görevlendirilmiş oldu. Bu anlamda 550 sandığımızda bugün 3 bin 500 arkadaşımızı görevlendirdik. Her mahalledeki oy kullanılacak 55 okulda 52 avukatımızı da tamamladık. Yine seçime hazırlık aşamasında okul ve kat sorumlularımızı da tamamladık. Yarın seçim var denilse AK Parti Beykoz Teşkilatı seçime hazır. 16 haftadır gerçekleştirdiğimiz programlarda en az 60 en çok 140 ekiple çalıştık. Bir gün de 800 üye yaptık. En son kampanyamızda ise bize verilen 1604 üye hedefini biz 2 bin 933 olarak gerçekleştirmiş olduk. Ben bu teşkilata sizlerin huzurunuzda teşekkür ediyorum.” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın

“REKOR OY ALMAYI HEDEFLİYORUZ”

Belediye Başkanı Murat Aydın, “Beykoz Teşkilatı, 2019 yerel seçimlerinde Beykoz’a geldiğimde seçim ile alakalı bir teşkilat nasıl bir çalışma yapar modelini en güzel şekilde ortaya koydu. Teşkilatın her kademesinde görev yapan ve bize gönül veren kardeşlerimiz bir seçimin nasıl hazırlığının yapılacağını ve sandıkta sonucunun nasıl alınacağını çok güzel bir şekilde bize yaşattı. 2019’daki teşkilat performansımız aynen devam ediyor. Beykoz Teşkilatımız, bütün görev ve çalışmalarda çok büyük bir başarı elde ediyor. Beykoz Teşkilatı alkışı hak eden bir teşkilattır. Vefakar bir şekilde, gönülden bu işi yapıyorlar. Ve şimdi de önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Beykoz Teşkilatımız ve biz el birliğiyle hedeflediğimiz sonucu alacağız. Allah’ın izniyle, teşkilattaki kardeşlerimizin gayreti ve Beykozlu hemşehrilerimizin teveccühüyle biz rekor oy almayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe

“AK PARTİ MİLLETİNE GÖRE HİZMET ÜRETEN BİR PARTİDİR”

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Türkiye Yüzyılı’nın tüm altyapısını hazırlayan Cumhurbaşkanımıza en güzel desteği veren Beykoz Teşkilatı’na selam olsun. Ülkemizde yapılmaz denilenleri yaptıran, başaramazsınız dedikleri hususları başartan, gidemezsiniz denilen yollları, engelleri aştıran, milletimizin desteğiyle yapılan bu tür hizmetlerden dolayı milletimize, Beykoz’a hemşehrilerimize tekrardan selam olsun diyorum. AK Parti, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her zaman, her daim millete rağmen değil milletine göre hizmet üreten bir partidir. Milletine uzak değil, milletin içerisinde var olmayı kendisine ilke edinen bir siyasi partidir. Bugün de Beykoz’umuzun her mahallesinde hemşehrilerimiz ile daha fazla nasıl konuşabiliriz nasıl görüşebiliriz onun yöntemini en güzel şekilde gerçekleştirdik.” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı

“MİLLETİMİZ DEĞERLENDİRİYOR”

2023 seçimlerine değinen Kabaktepe, “Bundan önce 15 tane seçime girdik. Her seçim ülkenin geleceğini belirleyecek en önemli adımlardan bir tanesidir. Dolayısıyla seçimlere girip milletimizin önüne çıkan siyasi aktörlerin partileri hem geçmişleriyle hem bugünleriyle hem de geleceğe dair ne vadettiklerini dair vatandaşımız, milletimiz değerlendiriyor. Bu seçimde de böyle değerlendirecekler.” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe

İL BAŞKANI KABAKTEPE’DEN MUHALEFETE

İl Başkanı Kabaktepe,  “Seçime 5-6 ay kalmış bazı konular Türkiye’de konuşuluyor, tartışılıyor. Muhalefet partisinin Türkiye’ye önerdiği Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem diyorlar. Bu sistemi hepimiz anlamaya çalışıyoruz. Ülkeye bir Cumhurbaşkanı seçilecek bu Cumhurbaşkanı herhangi bir karar alırken o karar stratejikse 6 tane Genel Başkan’ın imzası olmadan alamayacakmış. Ülkeye getirmek istedikleri sistem Cumhurbaşkanının üzerinde 6 tane Genel Başkanlı sistem, Parlamenter Sistem falan değil. Böyle ülke yönetilmez, böyle hane yönetilmez, böyle bakkal yönetilmez, böyle market yönetilmez, böyle spor kulübü de yönetilmez. Hiçbir şey yönetilmez.” dedi.

Beykoz için Türkiye Yüzyılı başladı!

“SANDIKTA GEREKEN DERSİ ALACAKLAR”

Kabaktepe, “Ülkenin ciddiyetinden, ülkenin geldiği noktadan bir haber, sadece ve sadece kendi ikballeri, hırsları ve emelleri uğruna ülkenin geldiği seviyesi heba edebilecek bir muhalefet anlayışıyla karşı karşıyayız. Türkiye’nin geleceğine otomatik kapıları vadeden bu muhalefet sandıkta milletimiz tarafından gereken cevabı gereken dersi alacaktır. Sandıkta yine istediklerini sonucu yani başarısızlığı yani Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçildiğini hep beraber görecekler.” diye söyledi.

Beykoz için Türkiye Yüzyılı başladı!

“BEYKOZ 2023’DEN İSTANBUL’UN REKORUNU ALACAK”

Hürkuş’dan, Devrim Arabasından ve roketlerden bahseden Kabaktepe konuşmasına şöyle devam etti:

“Bunlar maket değildi. Üretilmiş uçaklar üretilmiş arabalardı. Ama o günde Türkiye’nin açan lalelerini açan güllerini, dikilen çınar ağaçlarını birileri çıktı ve soldurdu. Nuri Demirağ Fabrikası’nı kapattırdılar. Hürkuş’u kapattırdılar. Devrim Arabası’nı beton yapıp içine gömdüler. Ama o gün yine yeniden bu milletin desteğiyle yeni bir lider çıktı Recep Tayyip Erdoğan. Soldurdukları çiçekleri yeniden açılacak inşallah sizlerin destekleriyle. İşte 2023 bunun seçimidir kardeşlerim. TOGG Fabrikası araba üretmeye devam edecek mi? Etmeyecek mi? Şehir Hastanelerimiz daha çok genişleyecek mi? Genişlemeyecek mi? Kendi uçağımızı yapacak mıyız? Yapmayacak mıyız? Havaalanlarımız büyümeye devam edecek mi etmeyecek mi? Akdeniz’de doğalgazı kendimiz için mi çıkaracağız yoksa vazgeçip başka sömürgeci anlayışa mı teslim edeceğiz? Dolayısıyla bugün burada 2023 seçimlerinde İstanbul’un rekorunu alacak Beykoz’un heyecanını görürüm. Hepinize teşekkür ediyorum.”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı “Mahalle İrtibat Büroları Toplu Açılış Programı”

Konuşmaların ardından, 25 mahalleye çevrimiçi bağlantı sağlanarak, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindekilerin kurdele kesimi ile seçim irtibat ofislerinin açılışı gerçekleşti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç tarafından İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye ilçenin simgesi haline gelen cam işçiliği ürünü hediye edildi.

Beykoz için Türkiye Yüzyılı başladı!

Akabinde, İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından ilçeler arasında düzenlenen üye çalışmasında 1’inci olan Beykoz Teşkilatına ve en çok üye yapan partililere plaket takdim edildi.

Beykoz için Türkiye Yüzyılı başladı!

Program, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

.

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.