Beykoz İHH çıtayı yükseltti! 400 bin TL’lik destek!

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Beykoz Temsilciliği “Ramazan’da Umut Var” sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kumanyası dağıtımına başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Beykoz Temsilciliği “Ramazan’da Umut Var” sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kumanyası dağıtımına başladı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkun bir iyilik hareketi başlatan İnsani Yardım Vakfı , salgın hastalığın olumsuz şartlarının yaşandığı Ramazan ayına her zamankinden daha ciddi ve teşkilatlı bir şekilde hazırlandı. İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği de “Ramazan’da Umut Var” sloganıyla ramazan kumanyası dağıtımına başladı.

500 KİŞİYE RAMAZAN DESTEĞİ

İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği binasının önünden “Ramazan’da Umut Var” sloganıyla araçlara yüklenen 500 ramazan kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak, ramazan sofralarını bereketlendirecek.

400 BİN TL’LİK PANDEMİ DESTEĞİ

İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilcisi Uğur Yoleri, Beykoz’un tüm mahalle ve köylerine ulaşmak için var gücüyle çalıştıklarını belirterek, “Salgın hastalığın başladığı günden beri ilçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere 400 bin TL’lik nakdi yardımda bulunduk. Bunu üstün bir vazife olarak kabul ettik ve binlerce aileye ulaşarak halkımızın dertleriyle dertlendik. Bu ve buna benzer faaliyetlerin artması için tüm hayırseverlerimizi vakfımıza davet ediyoruz” dedi.

İHH Beykoz Temsilcisi Uğur Yoleri, 2021 yılı Ramazan ayının heyecanı ve coşkusu ile salgın döneminin olumsuzluklarını yok edeceği duasıyla şöyle konuştu: “İHH İnsani Yardım Vakfımızın,  ramazan boyunca Türkiye ve dünyada yaklaşık 2 milyon kişiye hayırseverlerin yardımlarını ulaştıracak. 27 ülkede 100 bin yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık hediye edilerek, ihtiyaç sahiplerine değerli bağışçılarımızın zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını ulaştırmada bir köprü vazifesi göreceğiz.”

Beykoz İHH çıtayı yükseltti! 400 bin TL’lik destek!
Bizi Takip Edin