Beykoz İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı

Beykoz İlç Seçim Güvenliği Toplantısı Beykoz Kaymakamı Süleyman ERDOĞAN'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Beykoz Kaymakamı Süleyman ERDOĞAN, 30 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere yönelik siyasi partilerin ilçe başkanları ve belediye başka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlç Seçim Güvenliği Toplantısı Beykoz Kaymakamı Süleyman ERDOĞAN’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Beykoz Kaymakamı Süleyman ERDOĞAN, 30 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere yönelik siyasi partilerin ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ile “Seçim Güvenliği” toplantısı gerçekleştirdi.

BEYTAŞ Terac Cafe’de gerçekleştirilen Beykoz İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı’na Beykoz Kaymakamı Süleyman ERDOĞAN, Cumhuriyet Savcısı Ahmet ERDİK, İlçe Emniyet Müdürü Temel AÇMALI, İlçe Jandarma Komutanı Kadir KALAYCI ve Siyasi Parti İlçe Başkanları ile siyasi partilerin belediye başkan adayları katıldı.

Seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde yapılabilmesi ve mevcut eksikliklerin tamamlanması için görüş alış verişinde bulunulan toplantıfda bir takım kararlar alındığı öğrenildi.

Seçim sürecinde tespit edilen kural ve yasaklar doğrultusunda hareket edilmesi gerektiğinin altının çizildiği toplantıda, seçime katılan adayların ve siyasi partilerin birbirlerine karşı hoşgörü, saygı çerçevesinde, centilmence davranarak seçim sürecinin en iyi şekilde geçirilebilmesine yardımcı olması gerektiği vurgulandı.

Beykoz İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı
Bizi Takip Edin