Beykoz KAİ Derneği dağılıyor iddiasına cevap!

‘Beykozlu Karslılar, Beykoz KAİ Derneği'nden ayrılıyor' iddiasına Dernek Başkanı Metin Yıldız cevap verdi.

‘Beykoz Karslılar, Beykoz KAİ Derneği'nden ayrılıyor‘ iddiasına Dernek Başkanı Metin Yıldız cevap verdi. Bir internet haber sitesinde; “Beykoz'd

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Beykozlu Karslılar, Beykoz KAİ Derneği’nden ayrılıyor’ iddiasına Dernek Başkanı Metin Yıldız cevap verdi.

‘Beykoz Karslılar, Beykoz KAİ Derneği’nden ayrılıyor‘ iddiasına Dernek Başkanı Metin Yıldız cevap verdi. Bir internet haber sitesinde; “Beykoz’da KAİ Derneği, Beykoz Karslılar Kültür ve Dayanışma Derneğine dönüşerek Ardahanlıların işgalinden kurtarılıyor…” ifadesi ile yayınlanan haber içeriğinin doğru olup olmadığını öğrenmek üzere Beykoz KAİ Dernek Başkanı Metin Yıldız ile iletişime geçtik.

Dernek Başkanı Metin Yıldız, bu haberin kesinlikle ‘asparagas bir haber’ olduğunu belirtti. Kendilerinin de çıkan bu haberden bilgileri olduğunu ve haberin çıktığı internet haber sitesi ile direkt olarak bu konu üzerine irtibata geçtiklerini ifade etti.

Yıldız, bu tür söylentilerin her dönem çıktığına vurgu yaparak duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Beykoz Karslıların kendi isimleri üzerine bir çatıda buluşması iddialarına ise Yıldız, şu şekilde son noktayı koydu: “Böyle bir şey söz konusu olamaz. Bu hususta tek bir üyemizden bile başvuru almadık” dedi.

Beykoz KAİ Derneği dağılıyor iddiasına cevap!
Bizi Takip Edin