Beykoz Kundura’da gençlere özel indirimli bilet!

Bir yapay zekanın sesi ve komutunda seyirciyi Kadıköy sokaklarında benzersiz bir maceraya çıkaracak Remote İstanbul’un biletleri, #KunduraGenç kapsamında gençlere özel 50 TL’den satışa sunuluyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapay zekâ İpek’in sesi ve komutuyla Kadıköy’de sıradışı bir şehir yolculuğuna çıkaracak Remote İstanbul,Beykoz Kundura Sahne ve Lita Yapım Evi yapımcılığında üçüncü kez İstanbul’da.

indirimli bilet Remote İstanbul

BEYKOZ KUNDURA SAHNE YAPIMI

Belgesel tiyatronun öncü Alman grubu Rimini Protokoll’ün dünya metropollerine özel tasarladığı ve Berlin, Milano, Moskova, Taipei gibi 50’den fazla şehirde sahnelenen performansı “Remote X”in İstanbul uyarlaması olan Remote İstanbul, şehri sahneye ve oyunun başrol oyuncusuna dönüştürüyor.

Şehirle kurduğumuz bağı görsel olduğu kadar işitsel olarak da güçlendiren oyun; İstanbul ile ilişkimize yeni gözlerle bakmaya ve onu anlayarak yeni bir momentum yaratmaya davet ediyor.

PERŞEMBE’DEN PAZAR’A KADIKÖY SOKAKLARINDA

Rimini Protokoll’ün kurucularından Stefan Kaegi’nin tasarladığı ve Jörg Karrenbauer’in yazıp yönettiği Remote İstanbul, 17 Kasım’da başlayacak ve 11 Aralık’a dek Perşembeden Pazar’a, dört gün boyunca düzenlenecek. Katılımcıları saat 15:30’da, Kadıköy Koşuyolu’ndaki başlangıç noktası Manolya Parkı’nda karşılayacak oyun, Türkçe gerçekleşecek.

Remote İstanbul’un biletleri, #KunduraGenç kapsamında gençlere özel 50 TL’den satışa sunulurken, Tam bilet ücreti de 120 TL olacak. beykozkundura.com adresinden satın alabileceğiniz biletlerde iki ve daha fazla alımlarda %20 indirim fırsatı da sunuluyor.

Kundura Sahne ile Lita YapımEvi ortak yapımı olan Remote İstanbul, Kadıköy Belediyesi işbirliğinde ve Tepe Nautilus AVM’nin katkılarıyla gerçekleşiyor.

Ayrıntılı bilgi: beykozkundura.com/remoteistanbul

Tarih: 17 Kasım – 11 Aralık 2022, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri

Saat: 15:30

Başlangıç Noktası: Manolya Parkı – Koşuyolu, Kadıköy

Süre: 120’

Dil: Türkçe

Biletler: beykozkundura.com

Kundura Genç: (25 yaş altı) 50 TL, Tam: 120 TL

(İki ve daha fazla bilet alımlarında %20 indirim)

.

.

Beykoz Kundura’da gençlere özel indirimli bilet!
Bizi Takip Edin