Beykoz Kundura’da ücretsiz sinema keyfi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kundura Sinema ’nın “Restore Klasikler” programı kapsamında hazırladığı ve Ekim ayında ilk bölümü gösterilen seçkisi “60 Yaşında: Bond, James Bond”, 70’lerden Bond filmleriyle devam ediyor.

Beykoz Kundura’da ücretsiz sinema keyfi

Ian Fleming’in romanlarından uyarlanan ve 25 film ile sinema tarihinin en uzun soluklu serisini yaratmış James Bond’un perdedeki 60. yaşını kutlayan seçkideki tüm filmler, MGM Stüdyoları’nın özel restore ettiği kopyalarıyla Türkiye’de ilk kez gösterilecek.

Sean Connery’i James Bond rolünde izleyeceğimiz “Diamonds Are Forever / Ölümsüz Elmaslar” (1971) ile başlayacak Aralık gösterimleri, bir diğer unutulmaz Bond aktörü Roger Moore’un başrolünde olduğu “Live And Let Die / Yaşamak İçin Öldür” (1973), “The Man With The Golden Gun / Altın Tabancalı Adam” (1974), “The Spy Who Loved Me / Beni Seven Casus” (1977) ve “Moonraker / Ay Harekâtı” (1979) filmleriyle devam edecek.

Beykoz Kundura’da ücretsiz sinema keyfi

Ekim ayında kaçıranlar için, serinin başlangıcını da yapan “Dr. No” (1962) ve 60’lar İstanbul’unda aksiyon dolu bir yolculuğa çıkaracak “From Russia with Love / Rusya'dan Sevgilerle” (1963) adlı Bond klasikleri de yeniden seyirciyle buluşacak.

Beykoz Kundura’da ücretsiz sinema keyfi

“YERLİ BOND” ALTIN ÇOCUK DA GÖSTERİLECEK

Seçkide ayrıca, ‘Yerli Bond’ Altın Çocuk serisinin ikinci filmi “Altın Çocuk Beyrut’ta” (1967), 18 Aralık’ta ücretsiz gösterilecek. Sinemamızın yaşayan efsanelerinden Göksel Arsoy’un Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) Altın Çocuk kod adlı ajanını canlandırdığı film, İstanbul-Beyrut hattında uyuşturucu ticareti yürüten bir suç örgütünü durdurmaya çalışan kahramanımızın maceralarını konu alıyor.

Beykoz Kundura'da ücretsiz film

BİLETLER SINIRLI SAYIDA VE %20 İNDİRİMLİ

Cumartesi günleri 17:00’de, Pazar günleri de saat 15:00’te gerçekleşecek gösterimler için Tam 100 TL, indirimli 70 TL’den satışa sunulan biletleri beykozkundura.com adresinden satın alabilir, iki ve daha fazla bilet alımlarında %20 indirimden yararlanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ GÖSTERİM

“Altın Çocuk Beyrut’ta” filminin 18 Aralık Pazar günü ücretsiz gerçekleşecek gösterimine katılmak için buradaki formu doldurabilirsiniz.

Kundura’nın Hafızası: Bir Fabrikaya Sığan Dünya

BEYKOZ KUNDURA’DA BOND GÜNLERİNE ÖZEL ÜCRETSİZ SERVİSLER

Etkinlik günleri gösterimden iki saat önce biletinizi göstererek  Beykoz Kundura ’ya giriş yapabilir; dilerseniz yeme-içme alanlarında zaman geçirebilir, dilerseniz de “Kundura’nın Hafızası: Bir Fabrikaya Sığan Dünya” sergisini ücretsiz gezebilirsiniz. Beykoz Kundura ’ya özel aracıyla gelecek misafirler için otopark hizmeti ücretsiz sağlanırken, etkinlik bitiminde Beykoz Kundura’dan Taksim’e ve Üsküdar istikametinden Kadıköy’e hareket edecek servisler de ücretsiz sunulacak.

Ayrıntılı bilgi için: beykozkundura.com

.

.

Beykoz Kundura’da ücretsiz sinema keyfi
Bizi Takip Edin