Beykoz kurslarına yoğun ilgi! Kayıtlar uzatıldı

Beykoz Sanat Eğitim Merkezi (BEYSEM)’de uzman ve usta öğretmenlerle 66 branşta ücretsiz gerçekleştirilecek hobi-sanat ve yetenek atölyelerine yeni dönem kayıtları yoğun ilgi üzerine 3 Ekim’e uzatıldı.
  • 1.10.2022 00:00:00

Beykoz Sanat Eğitim Merkezi (BEYSEM)’de uzman ve usta öğretmenlerle 66 branşta ücretsiz gerçekleştirilecek hobi-sanat ve yetenek atölyelerine yeni dönem kayıtları yoğun ilgi üzerine 3 Ekim’e uzatıldı.

galeri isbeykoz kurslarina yogun ilgi kayitlar uzatildi 9343

Beykoz Belediyesi çatısı altında, ilçe sakinlerinin zamanlarını kültürel ve sosyal faaliyetlerle değerlendirerek sanata dönüştürdüğü, hobi edindiği, yetenek ve becerilerini geliştirdiği BEYSEM’e bu dönemi için 6 bin 302 başvuru yapıldı.

İNGİLİZCE, HAZIR GİYİM VE PİYONA’YA BÜYÜK İLGİ

Nitelikli eğitimleriyle yoğun ilgi gören BEYSEM kurslarında, İngilizce, Hazır Giyim, Piyano, Resim, Gitar, Keman, Bağlama, Robotik Kodlama, Satranç ve İğne Oyası en çok başvuru yapılan branşlar arasında yer aldı.   

KAYITLAR ONLİNE SÜRÜYOR

Kadınlar, yetişkinler, gençler ve çocuklar olmak üzere her yaş grubuna hitap eden kurslara kayıtlar  www.beysem.com adresi üzerinden çevrimiçi yapılıyor. 

BEYSEM ayrıcalığıyla sanat, hobi ve yetenek eğitimi almak isteyen Beykozlular her bir ana dalda en fazla 2 branşa kayıt olabiliyor.

EĞİTİMLER 10 EKİM’DE BAŞLIYOR

Görsel Sanatlar, Müzik ve Sahne Sanatları,  Geleneksel Sanatlar, Dil Akademisi ve Yetenek Atölyeleri olmak üzere 5 ana dalda hizmet veren BEYSEM, bu yıl da donanımlı derslikleri ve uzman eğitmenlerle yetenekleri geliştirme fırsatı sunacak.  

Baruthane Sanat Merkezi, Kanlıca, Yenimahalle, Tokatköy, Otağtepe, Çavuşbaşı, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi ve Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi’nde yürütülecek eğitimler 10 Ekim Pazartesi günü başlayacak.

galeri isbeykoz kurslarina yogun ilgi kayitlar uzatildi 1970

BARUTHANE SANAT’TA İHTİSAS EĞİTİMİ

Göksu Deresi kıyısında, tarihi ve doğal bir atmosferde konumlanan “Baruthane Sanat Merkezi”, modern ve klasik sanat atölyelerinde alanlarında uzmanlaşmak isteyen katılımcıları ağırlayacak.

Ebru, Tezhip, Hüsn-i Hat, Resim, Bilimsel Bitki Ressamlığı, Çini Desen Tasarımı, Kaligrafi, Katı ve Minyatür derslerinin verileceği merkez, güzel sanatlara ilgi duyan tüm sanatseverlere ücretsiz eğitim hizmeti sunacak.  

HAFIZ MEHMET EFENDİ KÜLTÜR EVİ

Beykoz Belediyesi tarafından ihya edilerek ilçeye kazandırılan Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi’nde, meraklıları için Bendir, Ney, Santur, Hüsn-i Hat, Karikatür ve Osmanlıca kursları açılacak.  

DİL AKADEMİSİ

Kişisel gelişimi de destekleyen Kanlıca BEYSEM, yeni bir dil öğrenmek ve becerilerini geliştirmek isteyen katılımcılara başta İngilizce olmak üzere 7 farklı dünya dilinde eğitim verecek. Dil Akademisindeki tüm dersler, konuşma kulübü ve aktivitelerle desteklenecek.

ATÖLYE VE GEZİLER

BEYSEM’deki sanat eğitimleri, branşlara uygun misafir sanatçıların ağırlandığı atölyeler, müze gezileri, dış mekân faaliyetleri ve yarışmalarla zenginleşen dolu dolu bir programla kursiyerlere yeni ufuklar açacak.

İlgili Haberler