Beykoz Lojistik MYO 1. Lige yükseldi

Üniversitelerarası Futbol 2. Ligi'nde mücadele veren Beykoz Lojistik MYO futbol takımı 1. Lige yükseldi.

Bu yıl Üniversitelerarası futbol 2. Liginde mücadele veren Beykoz Lojistik MYO futbol takımı gurup maçlarında gösterdiği yüksek…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversitelerarası Futbol 2. Ligi’nde mücadele veren Beykoz Lojistik MYO futbol takımı 1. Lige yükseldi.

Bu yıl Üniversitelerarası futbol 2. Liginde mücadele veren Beykoz Lojistik MYO futbol takımı gurup maçlarında gösterdiği yüksek performansla tekrar 1. Lige yükseldi.

Sezon başındaki üç hazırlık maçından sonra lige müthiş bir giriş yapan Beykoz Lojistik MYO ilk maçını 5-4’lük bir skorla kazanarak moral motivasyonunu üst düzeye taşıdı. Hazırlık döneminde takımını çok iyi hazırladığı gözlenen İskender Közen’in talebeleri gurup maçlarında ard arda aldıkları farklı skorlarla adeta gol rekoru kırarak ve gurup lideri olarak maçlarını tamamladılar.

Diğer gurubun birincisi olan Yeditepe Üniversitesiyle oynanacak kupa finali maçına iki takımda oldukça iddialı çıktılar. Yeditepe de guruptaki maçlarını tek beraberlikle kapayarak final maçında ne denli söz sahibi olduğunu gösteriyor ve rakibine adeta ‘‘ben diğerlerine benzemem” diyordu.
Hakemin doksan dakikayı başlatan düdüğüyle birlikte maça hızlı bir giriş yapan Beykoz Lojistik MYO daha 5. dakika dolarken ilk golü buldu. Erken gelen gol Yeditepe’nin tüm direncini ve moralini adeta sıfırladı

Maç başlarken sahadaki dizilişleriyle dirençli bir takım görüntüsü veren Yeditepe Üniversitesi ilk 15 dakika dolarken yediği 3 golle maçın kontrolünü Beykoz Lojistik MYO’lu oyuncuların eline teslim etti.
Gerek sahaya yayılışları gerekse baskılı takım oyunuyla BLMYO ilk devre 5 gol bularak soyunma odasına moralli ve neşeli olarak gitti.

İkinci devre maçı rolantiye alan ve kendini yormak istemeyen bir görünüm sergileyen Beykoz Lojistik MYO’lu futbolcular 90 dakika sonunda 5-0’lık haklı bir galibiyet elde ettiler. Bunun yanında da 46 golle de gol rekoru kırdılar.

Maç bitiminde Federasyon yetkililerinin elinden şampiyonluk kupasını alan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu gelecek yıl için rakiplerine ‘’1. Lig Biz Geliyoruz” der gibiydiler.

Beykoz Lojistik MYO futbol takımına yeni liglerinde başarılar diliyoruz.

Beykoz Lojistik MYO 1. Lige yükseldi
Bizi Takip Edin