Beykoz Lojistik öğrencileri Pinhani ile coştu

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Geleneksel  Bahar Şenliği etkinliği Çavuşbaşı Arhavi Piknik Alanı’nda gerçekleşti.

Bu yıl üçüncüsü organize edilen etkinlik programında bolca eğlence ve müzik vardı. Gün boyunca sıcak havaya rağmen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Geleneksel  Bahar Şenliği etkinliği Çavuşbaşı Arhavi Piknik Alanı’nda gerçekleşti.

Bu yıl üçüncüsü organize edilen etkinlik programında bolca eğlence ve müzik vardı. Gün boyunca sıcak havaya rağmen gladyatör, rodeo, yoğurt yeme, bilek güreşi, yumurta taşıma ve çuval yarışmalarında kupa ve madalyalar için birbirleri ile kıyasıya mücadele eden öğrencilerimiz ile birlikte izleyenlerde neşeli dakikalar geçirdiler.

Pinhani’den önce alt grupların sahne performansları ile Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Öğrencileri yılsonu sınav yorgunlarını atarak yaza merhaba dediler.  Yas ve Paranormal’in alt grup olarak çıktıkları etkinlikte Yas, Türk Rock ve Grunge tarzında çalıdıkları cover parçalar ile sahnenin önünde yer alan öğrencileri coştururken, Paranormal sert müzikleri ile hardrock sevenlerin gönüllerine taht kurdular.

11 -25 Ağustos 2012 tarihlerinde Barselona’da Aviles Festivali’ne katılacak Halk Oyunları Ekibi, Karadeniz’in hareketli ritimlerinden örnekler sergileyerek büyük alkış aldı.

Sergiledikleri dans gösterisi ile hayran dolu bakışları üstlerinde toplayan İskender Gürün ve Ceren Atak çifti, gecenin nemini Latin müziğinin ritmi ve dans figürlerinin sıcaklığı ile yok ettiler.

Gece saatler 10’nu gösterdiğinde herkesin beklediği Pinhani sahnede sevenleri ile buluştu. Birbirinden güzel şarkıları ile 90 dakikalık performansı ile herkesi mest etti. Konser sonunda Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Öğrencileri’ni kırmayıp tekrar sahneye gelen Pinhani konserin son şarkısını tekrar seslendirerek etkinliği sonlandırdılar. 

Beykoz Lojistik öğrencileri Pinhani ile coştu
Bizi Takip Edin