Beykoz Marmara XTrial Kupasına ev sahipliği yaptı

2018 Marmara XTrial Kupası'nda 3. Ayak Yarışı Beykoz Riva'da tamamlandı.

Beykoz Belediyesinin desteği ile Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün koordinasyonunu üstlendiği, 2018 Türkiye Şampiyonası 3. Ayak BEYOFF Yarışı, 20-21 Ekim…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 Marmara XTrial Kupası’nda 3. Ayak Yarışı Beykoz Riva’da tamamlandı.

Beykoz Belediyesinin desteği ile Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün koordinasyonunu üstlendiği, 2018 Türkiye Şampiyonası 3. Ayak BEYOFF Yarışı, 20-21 Ekim tarihlerinde Beykoz Offroad Kulübü (BEYOFF) tarafından yapıldı.

Beykoz Riva’daki yarış alanında 15 takımın katılımıyla iki gün süren ve kıyasıya bir rekabete sahne olan yarış binlerce kişiye ev sahipliği yaptı. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) da yarışta hazır bulunarak maddi sorunlar yaşayan çocuklar için umut topladı.

Prototip (tüp/boru şase araçlar) ve Extreme (standart şase araçlar) olmak üzere iki ayrı sınıfta yapılan yarışın ilk gününde Osman Balkı-Cemafer Bulut ikilisi Extreme Araçlar kategorisinde, Kubilay Tüfekçi- Orhan Doğan ikilisi de Prototip Araçlar kategorisinde birinciliği aldı. İkinci günün kazananları ise Extreme Araçlar’ da Umut Uyar-Gökhan Yalçın ikilisi, Prototip Araçlar’ da yine Kubilay Tüfekçi- Orhan Doğan ikilisi birinci oldu.

Beykoz Marmara XTrial Kupasına ev sahipliği yaptı
Bizi Takip Edin