Beykoz Meydanı'nda iftar coşkusu

Beykoz Belediyesi Ramazan Ayı süresince her Çarşamba bir meydanda büyük sokak iftarları organize ediyor.

Beykoz Belediyesi Ramazan Ayı süresince her Çarşamba bir meydanda büyük sokak iftarları organize ediyor. 3 bin…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Ramazan Ayı süresince her Çarşamba bir meydanda büyük sokak iftarları organize ediyor.

Beykoz Belediyesi Ramazan Ayı süresince her Çarşamba bir meydanda büyük sokak iftarları organize ediyor. 3 bin 500 kişinin katıldığı iftarların ilki Beykoz Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Ramazan boyunca her gün farklı bir mahallede sokak iftarları düzenleyen Beykoz Belediyesi, Çarşamba günleri ise ilçedeki büyük meydanlarda geniş katılımlı iftar sofraları organize ediyor.  Tarihi Beykoz Meydanı, bu iftarların bu seneki başlangıç noktası oldu.

İftar programına Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk ve Mahmut Gülbasar, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Başkan Danışmanları, Belediye Birim Müdürleri, muhtarlar, STK Temsilcileri ve Beykozlu vatandaşlar katıldı.

Yaklaşık 3 bin 500 kişinin katıldığı programda Beykozlular iftar coşkusunu hep birlikte yaşadı. Vatandaşlar çorba, tas kebabı, pilav, ayran ve tatlıdan oluşan iftar menüsüyle iftarlarını açtı.  

İlçede yaşayan Ermeni kökenli vatandaşlarda iftar sofrasına konuk olarak birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergiledi.

Meydanlarda düzenlenen büyük iftarlardan ikincisi 9 Temmuz Çarşamba günü Çubuklu Dedeoğlu Parkı’nda gerçekleştirilecek.

Beykoz Meydanı'nda iftar coşkusu
Bizi Takip Edin