Beykoz muhtarları bir dönem daha devam dedi!

Beykoz Muhtarlar Derneği'nin olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Beykoz Muhtarlar Derneği'nin Olağan Genel Kurulu, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Çubuklu Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu ile devam kararı alındı.

Diva

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Muhtarlar Derneği’nin olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Beykoz Muhtarlar Derneği’nin Olağan Genel Kurulu, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Çubuklu Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu ile devam kararı alındı.

Divan Başkanlığını Dernek Danışmanı Ozan Derviş’in (Kemalettin Erkan) katip üyeliklerini ise Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci ve Dernek Sekreteri Zeynep Meral’ın yaptığı, Olağan Genel Kurulda gündem maddeleri sırayla uygulandı.

Yapılan seçim sonrasında oy birliği ile Çubuklu Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu başkanlığındaki Serdar Lüleburgaz, Kemal Özman, Murat Erdal ve Basri Canoğlu’ndan oluşan, eski yönetimin göreve devam etmesi kararı çıktı.

Yapılan temenni konuşmalarında, yeniden Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanlığa seçilen Hüseyin Hüsnü Kolcu kendisi ve yönetim kurulu arkadaşları adına genel kurul üyelerine teşekkür konuşması yaparken, Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici’de genel kurula ait duygu ve düşüncelerini dile getirerek, yeni seçilen yönetime başarılar diledi.

Beykoz muhtarları bir dönem daha devam dedi!
Bizi Takip Edin