Beykoz muhtarları Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü

Beykoz muhtarları, ilçenin sorunları için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’de ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un muhtarları, ilçenin orman sorunları, SİT, su havzası, okul problemleri ve Beykoz’un diğer sorunları için TBMM’ye gitti.

Beykoz muhtarları Kemal Kılıçdaroğlu ile TBMM’de görüştü

KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

Muhtarlar Derneği Sedat Altun ve beraberindekiler, Ankara ziyaretleri kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Beykoz muhtarları Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara’da görüştü

Ziyarette, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç ve Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel eşlik etti.

Beykoz muhtarları Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü

MİLLETVEKİLLERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Ardından, CHP İstanbul Milletvekili M.Akif Hamzaçebi, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı ile bir araya gelerek görüşmeler yapıldı. Ayrıca, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ile de bir araya gelindi.

Beykoz muhtarları Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü

Ankara’da birkaç gün çeşitli ziyaretler yapacak olan Beykoz muhtarları, AK Parti ve İYİ Parti yönetici ile temaslar kurulacağını, görüşmelerin devam edeceğini belirtti.

Beykoz muhtarları TBMM’yi ziyaret etti

CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, “Beykozlu muhtarlarımız ve Genel Başkan Yardımcımız Onursal Adıgüzel ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ‘nu ziyaret ederek ilçemizin ve muhtarlık kurumunun sorunlarını, çözüm önerilerini aktardık. Az kaldı; iktidarımızda, yerel yönetimlerin en temel taşı olan muhtarlarımızın sorunlarını omuz omuza çözeceğiz…” dedi.

.

.

Beykoz muhtarları Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü
Bizi Takip Edin