Beykoz müzisyenleri moral pikniğinde buluştu

Beykoz Müzisyenler Derneği, yaz sezonuna moral ve motivasyon içerisinde girebilmek için dernek üyeleri ve aileleriyle piknik organizasyonu düzenledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Müzisyenler Derneği,  yaz sezonuna moral ve motivasyon içerisinde girebilmek için dernek üyeleri ve aileleriyle piknik organizasyonu düzenledi.

Beykoz Müzisyenler Derneği, yaz sezonuna moral ve motivasyon içerisinde girebilmek için, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın sponsor olduğu, dernek üyeleri ve aileleriyle birlikte piknik organizasyonu düzenledi.

Sabahın erken saatlerine başlayan moral ve motivasyon pikniği dernek üyesi müzisyenlerin ve ailelerin katılımı başladı.

My Wedding Restoran & Kır Bahçesi’nde düzenlenen pikniğin ana sponsoru AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç oldu. Beykoz Müzisyenler Derneği Başkanı Ozan Derviş ve Yönetim Kurulu ile Dernek Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Danışmanı Ayhan Aydın pikniğe katkı sağladı.

Beykoz’un yetiştirdiği iş adamlarından Aytaç Makina’nın sahibi Hayrullah Aytaç, Yağmurlar Gıda’nın Sahibi Özkan Ayduğan ve Beykoz Taraftarlar Derneği Başkanı Cafer Baş’da gün boyu devam eden Beykoz Müzisyenler Derneği pikniğine katılım sağladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve İlçe Yönetimi, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Mamur’da etkinlikte bulunarak Beykoz müzisyenlerin yanında oldu.

Beykozlu müzisyenlerin sırasıyla sahne aldığı etkinliğin açılış konuşmasını yapan Beykoz Müzisyenler Derneği Başkanı Ozan Derviş, etkinliğin sponsoru olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a teşekkürlerini ileterek, “Beykoz Belediyesi’nin Karlıtepe Mesire alanında düzenlenen “Sesiyle Sazıyla Beykoz” programı ile adını tüm Beykoz’a duyuran Beykoz Müzisyenler Derneği olarak, yaza moral ve motivasyon içerisinde girmek adına böyle bir organizasyon düzenledik.” dedi.

Derviş, piknik etkinliğinde çeşitli ikramlar ile katkı sağlayan Beykoz’un önemli iş insanı Hayrullah Aytaç, Özkan Ayduğan ve Cafer Baş’a teşekkürler etti.

Beykoz Taraftarlar Derneği Başkanı Cafer Baş, etkinlik sonrasında İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’a Beykoz Spor Kulübü Logosunun bulunduğu bayrak seti hediye etti. Hanefi Dilmaç, bir Beykozlu olarak Beykoz Spor Kulübü’nün yanında olduğunu dile getirerek, bu konuda bir çalışma planlayacaklarını dile getirdi.  

Sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenen etkinlik, müzisyenlerin canlı olarak seslendirdiği şarkılar ile son buldu.

Beykoz müzisyenleri moral pikniğinde buluştu
Bizi Takip Edin