Beykoz Polis Derneği'nin vefa gecesi!

Beykoz Polis Derneği, Beykoz’da görev yapmış olup şu anda başka ilçelerde ya da İl’de görev yapmakta olan üst düzey Emniyet mensuplarını bir araya getirdi.

Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Polis Derneği, Beykoz’da görev yapmış olup şu anda başka ilçelerde ya da İl’de görev yapmakta olan üst düzey Emniyet mensuplarını bir araya getirdi.

Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği, Beykoz’da görev yapmış olup şu anda başka ilçelerde ya da İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan üst düzey Emniyet mensuplarını bir araya getirdi.

Beytaş Teras Cafe’de gerçekleşen iftar daveti, geçtiğimiz günlerde Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Erkan Demirci ile Fatih ilçesine tayini çıkan İrfan Mazlum Bekaroğulları’nı aynı karede buluşturması bakımından da önem taşıyor.

Şimdi nerelerde görev yapıyorlar?

Birzat Mermer başkanlığındaki Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Yönetim Kurulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci, İlçe Emniyet eski Müdürü ve hâlihazırda Fatih İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü ve hâlihazırda Çevik Kuvvet biriminden sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz Avcu, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü ve hâlihazırda Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu, Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü ve halihazırda Beykoz ve Üsküdar’dan sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Boydak, Beykoz’dan İlçe Emniyet Amiri olarak Şişli’ye tayini çıkan ve halihazırda Sancaktepe Emniyet Müdür Yardımcısı görevinde bulunan Fahri Eker, Beykoz İlçe Emniyet’te Emniyet Müdür Yardımcısı iken Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Fahrettin Boylu, Beykoz İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı iken geçtiğimiz günlerde Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Vahap Karaca, Beykoz’da görev yapmış olup halihazırda İstanbul TDP Şube Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Leman Soylu katıldılar.

Gecede ayrıca Beykoz İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Tülay Çik ile İlçe şube müdür ve amirleri ile Polis Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Yaşar Kansak, Meclis Üyesi Erdal Öztürk ve Yahya Yaşaroğlu da hazır bulundular.

Birzat Mermer: Beykoz, âdeta bir okul gibi!

Gecede Polis Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak bir selamlama konuşması yapan Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Birzat Mermer, sözlerine, “ bu akşam o kadar gururluyuz ki” şeklinde başladı.

Mermer, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “ Beykoz’da çalışıp da, şu anda başka yerlerde İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan değerli isimleri ağırlıyoruz. Beykoz, sanki bir okul gibi! O kadar çok kişi yetiştirmiş ki!”

Beykozlular olarak şu anda başka ilçelerde ya da İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün eski mensuplarının başarılarından mutluluk duyduklarını da kaydeden Başkan Birzat Mermer, Beykoz’a yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci’ye de görevinde başarılar dileyerek, “hoş geldiniz!” dedi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün eski ve yeni görevlilerini bir araya getirerek, onların uzun uzun sohbet etmelerine olanak sağlayan vefa gecesi, geç saatlere kadar devam etti.

Haber: Arzu Başlantı

Beykoz Polis Derneği'nin vefa gecesi!
Bizi Takip Edin