Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Rizeliler Derneği’nde devir teslim töreni

Beykoz Rizeliler Derneği’nde Başkanlığa seçilen Mehmet Yılmaz Yetimoğlu, düzenlenen törenle eski başkan Mikail Akyıldız’dan görevi devraldı.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanlığına seçilen Mehmet Yılmaz, düzenlenen törenle eski Başkan Mikail Akyıldız’dan görevi devraldı.

galeri isbeykoz rizeliler dernegi nde devir teslim toreni 5385

Beykoz Rizeliler Derneği’nin Olağan Genel Kurulu’nun ardından devir teslim töreni gerçekleştirildi. Rizeliler Derneği Başkanlığı’na seçilen Mehmet Yılmaz, eski Başkan Mikail Akyıldız’dan görevi devraldı.

Dernek lokalinde düzenlenen devir teslim törenine, Dernek Başkanı Mehmet Yılmaz, eski Başkan Mikail Akyıldız, yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş (STK) temsilcileri, muhtarlar ve Rizeliler katıldı.

galeri isbeykoz rizeliler dernegi nde devir teslim toreni 4078

“YENİ YÖNETİM ÇOK KISA ZAMANDA OLUŞTU”

Açılış konuşmasını yapan yeni Başkan Mehmet Yılmaz, kongre süreci hakkında, “Daha önce yönetimden bir arkadaşımız İlker Güney Bey adaydı. Mikail Başkanı’mız aday olmayacağım demişti. Sonra sağ olsun beni aday gösterdiler. Kurduğumuz yönetim çok kısa zamanda oluştu.” şeklinde konuşarak katılan herkese teşekkürlerini sundu.

“BU BAYRAK YARIŞIDIR”

Eski Başkan Mikail Akyıldız ise “İçimizden bir arkadaşımız adaylığını açıkladı ama biraz usulüne uygun olmadı. Çünkü bir başkanın desteklemesi, Yönetim Kurulu arkadaşlarımız alacağı kararla olan bir şeylerdir bunlar. Ama bunlar güzel şeyler, bu bayrak yarışıdır.” diye konuşarak dernek mülkü almak istediklerini, bir yer alma konusunda ise destekçi olacağını aktardı.

galeri isbeykoz rizeliler dernegi nde devir teslim toreni 2105

Konuşmaları ardından, Rizeliler Derneği Başkanlığı’na seçilen Mehmet Yılmaz, eski Başkan Mikail Akyıldız’dan görevi devraldı.

Başkan Mehmet Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Gönül Kopuz Çepnioğlu’na çalışmaların dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.