Beykoz şehidi Oltan Koca için mevlit okundu

Görev başındayken şehit olan emniyet mensubu bekçi Oltan Koca (35) için Beykoz Gümüşhaneliler Derneği’nde mevlit okundu.
  • 24.09.2022 00:00:00

Görev başındayken şehit olan emniyet mensubu bekçi Oltan Koca (35) için Beykoz Gümüşhaneliler Derneği’nde mevlit okundu. 

galeri isbeykoz sehidi oltan koca icin mevlit okundu 9810

Şişli’de düğün sahipleri arasındaki arbedeye müdahale sırasında fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan bekçi Oltan Koca (35) için mevlit okundu.

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği tarafından düzenlenen mevlit programına, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Burhan Çak, İstanbul Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Bayram Demir ve yönetimi, Törnük Dernek Başkanı Bünyamin Kara ile şehit ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı.

galeri isbeykoz sehidi oltan koca icin mevlit okundu 8900

Beykoz Müftüsü Ali Efe ve mahalle imamları tarafından bir ay önce şehit Oltan Koca ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Beykoz Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Hayati Soylu, Şehit Oltan Koca ile “Aynı tabakta yemek yediğimiz, su içtiğimiz kardeşimizdi” diye bahsederek şehit ailesine tekrar başsağlığı diledi.

İlgili Haberler