Beykoz siyasetinde bir ilk!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, parti binasında düzenlediği halk gününde vatandaşları dinledi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, parti binasında düzenlediği halk gününde vatandaşları dinledi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeni dönemde bir ilk gerçekleştirerek ‘Halk Günü’ toplantılarına başladı. Başkan Dilmaç, her salı halk günü yaparak vatandaşların sorunlarını çözmeye çalışacaklarını söyledi.

Kavacık’daki parti binasında gerçekleştirilen halk gününde İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayberk Cengiz, Kadın Kolları İlçe Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çelikler ile ilçe başkan yardımcıları eşlik etti.

Beykoz siyasetinde bir ilki gerçekleştiren İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeni dönemde Halk Günü toplantılarına başladı. Dün öğleden sonra parti binasında vatandaşlarla bir araya gelen Dilmaç, istek, sorun, görüş ve önerileri dinledi.

Hanefi Dilmaç: Biz bu milletin hizmetkârıyız

Her Salı günü öğleden sonra vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini belirten Dilmaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Benim vatandaşımla ilgilenmeyen yönetici vebal altındadır’ sözlerini hatırlatarak, vatandaşların sorunlarını, taleplerini, şikâyetlerini, isteklerini dilek ve önerilerini ilk ağızdan öğrenmek için böyle bir gün tertiplediklerini belirtti. Her Salı öğleden sonra vatandaşlarla doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya gelmeye devam edeceklerini söyleyen Dilmaç; “Adalet ve Kalkınma Partisi olarak vatandaşlarımızın yanındayız yanında olmayı da büyük bir şevkle sürdüreceğiz. Başkan yardımcılarımızla birlikte vatandaşlarımızın istek ve sorunlarını dinliyoruz. Onların dertlerine çözüm arıyoruz. Vatandaşlarımızın her zaman geçmişte olduğu gibi bugün de yanında olmaya devam edeceğiz. Biz bu milletin efendisi değiliz, biz bu milletin hizmetkârıyız” ifadelerini kullandı.

Uygulamadan dolayı çok memnunuz

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile bire bir görüşüp isteklerini, dertlerini ve beklentileri ilk ağızdan ileten vatandaşlar ise, ‘İlçe Başkanımızın yapmış olduğu bu uygulamadan dolayı çok memnunuz. En azından vatandaşın derdini sıkıntısını birebir görüşüp ve çözüm araması bizleri mutlu ediyor.” diye konuştular.

Beykoz siyasetinde bir ilk!
Bizi Takip Edin