Beykoz sokak sokak güzelleşiyor

Beykoz'da yaşam kalitesini artıran alt yapı ve üst yapı hizmetleri ilçenin dört bir yanında doludizgin devam ediyor.

Asfaltlamadan merdiven kaplama çalışmalarına, meydan düzenlemelerinden yeni park ve bahçelerin yapımına, yol genişletme çalışmalarında

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da yaşam kalitesini artıran alt yapı ve üst yapı hizmetleri ilçenin dört bir yanında doludizgin devam ediyor.

Asfaltlamadan merdiven kaplama çalışmalarına, meydan düzenlemelerinden yeni park ve bahçelerin yapımına, yol genişletme çalışmalarında yağmursuyu kanallarına kadar tüm fen işleri çalışmaları ilçenin cadde, sokak ve meydanlarında hızla devam ediyor.

Bugüne kadar 200 noktada yeni merdiven yapan, 120 merdiveni kaplayarak hizmete sunan Beykoz Belediyesi, meydanların yenilenmesinden yeni yolların yapımına, yağmursuyu çalışmalarından yol düzenlemelerine kadar birçok hizmetle ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor. 

Otağtepe Caddesi, Ortaçeşme Meydanı, Orhan Velikanık Parkı, Anadoluhisarı’nın tüm sokakları, Baruthane Parkı, Küçüksu Mesire Alanı, Karlıtepe Mesire Alanı’nda çalışmalar yürütülürken asfalt programıyla da yollar güzelleşiyor. 

İlçe sakinlerinin yaşam kalitesini artıran çalışmalar kapsamında trafik ve yol düzenlemeleri de yapılıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Ortaçeşme Meydanı, Anadoluhisarı, Otağtepe Caddesi, Kavacık Orhan Veli Kanık Parkı, Ahmet Mithat Efendi Okulu Bahçesi’nde  incelemelerde bulundu, çalışmalarla ilgili gerekli talimatları verdi.  

Beykoz Meydanı ve Anadoluhisarı’nda yapılan durak düzenlemelerini inceleyen ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikbilek ilçemizin tüm güzelliklerini koruyarak daha yaşanılabilir bir ilçe tesis etmek ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesin artırmak için azim ve gayretle çalıştıklarını belirterek: “ 4,5 yıldan buyana meydanlar, merdiven yapımları, hizmet binalarının yenilenmesi, yeni yolların yapımı ve yol düzenlemeleriyle birçok alt ve üst yapı hizmetini tamamladık ve ilçemize yeni yollar ve imkânlar kazandırdık. Park ve bahçelerin yenilenmesiyle halkımıza nefes alacak alanlar sunduk. Bu çalışmalardan biri de yapımı halen devam eden Kavacık Orhan Veli Kanık Parkı. Göksu Baruthane Parkı da ilçemize güzellik katacak. Geliştirilen projelerle önümüzdeki yıllarda Beykoz kültür, turizm ve üniversiteler kenti olacak. Bu hedef doğrultusunda ilerlerken de ilçemizde altı yapı hizmetleri tamamlansın, ilçe sakinlerimiz cadde, sokaklarında mutlu şekilde yaşasın istiyoruz, alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlamak için gayretle çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.   

Beykoz sokak sokak güzelleşiyor
Bizi Takip Edin