Beykoz Spor Kulübü 110 yaşında

Türk Spor Tarihi'nin köklü kulüplerinden Beykoz 1908 A.Ş. Spor Kulübü, 110. kuruluş yıl dönümünü tertiplediği bir geceyle kutladı.

Türk Spor Tarihi'nin köklü kulüplerinden Beykoz 1908 A.Ş. Spor Kulübü, 110. kuruluş yıl…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Spor Tarihi’nin köklü kulüplerinden Beykoz 1908 A.Ş. Spor Kulübü, 110. kuruluş yıl dönümünü tertiplediği bir geceyle kutladı.

Türk Spor Tarihi’nin köklü kulüplerinden Beykoz 1908 A.Ş. Spor Kulübü, 110. kuruluş yıl dönümünü tertiplediği bir geceyle kutladı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen geceye Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve belediye başkan yardımcılar, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, AK Parti ve CHP Belediye Başkan Aday Adayları, Beykoz Spor Kulübü yöneticileri, sporcular, Boğazın Yargıçları taraftar grubu ve ilçe spor camiasından davetliler katıldı. 

Zeki Aksu: “Beykozlu olmak bir ayrıcalıktır”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu: “Beykoz’u sevmek Beykozlu olmak bir ayrıcalıktır. Beykoz’da yaşıyorsak önce Beykozlu olmalıyız. 110 yıllık mazisi olan Beykoz Spor Kulübü yıllar boyu amatörde kalamaz. Bu yıl mutlaka mutlu sona ulaşıp bölgesel lige çıkmak mecburiyetindeyiz.  Yönetim olarak beklentimiz, Beykoz’daki tüm kesimlerden maddi ve manevi tam destek görmektir. Başarırsak sadece Beykoz 1908 kazanmayacak, Beykoz ilçesi de kazanacaktır.” dedi.

Yücel Çelikbilek: “Beykoz Stadı yakında taraftarıyla buluşacak”

Beykoz’a sahip çıkmanın Beykozlunun görevi olduğunu vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise: “Biz her zaman kulübümüze sahip çıktık. Beykoz Spor Kulübü çok yakında ilçemize ve taraftarlarına yakışan modern bir stada kavuşacak. Burası ilçemizin ismiyle anılsın diye düşündük ve adını Beykoz Stadı olarak kararlaştırdık. İlçemize hayırlı uğurlu olsun, kulübümüzün nice şampiyonluklarına vesile olsun” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz Spor Kulübüne katkıları dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e plaket, kulüp forması ve bir duvar saati hediye etti.

Beykoz Spor Kulübü 110 yaşında
Bizi Takip Edin