Beykoz Spor Ormanı’nda gece yarışı

Türkiye’nin en büyük spor ormanı olarak kapılarını açan “Beykoz Spor Ormanı”, bisiklet severlerin doğa ve ay ışığıyla buluşacağı “Gece Yarışı”na ev sahipliği yapacak.
  • 26.07.2023 13:48:14

Beykoz Belediyesi tarafından uluslararası standartlarda saha ve tesislerle donatılan, Beykoz Spor Ormanı bisiklet ve doğaseverlere ilk kez gece yarışı deneyimi yaşatacak.

Beykoz Spor Ormanı'nda gece yarışı

Atletizm pisti, veledrom, basketbol ve futbol sahaları, tenis kortu, farklı zorluklarda bisiklet parkurları ve daha birçok özellik içeren spor ormanı bu nitelikleriyle Türkiye’de ilk ve tek.

“Gecenin Ruhunu Keşfet” sloganıyla gerçekleşecek yarışta, her yaştan amatör sporcu, farklı zorluk derecelerine sahip 9,1 km’lik parkurda birincilik için 5 turda toplam 45,5 km pedal çevirecek.

Beykoz Spor Ormanı’nın büyüleyici doğası ve gece aydınlatmasıyla birleşen yarış atmosferi, sporculara unutulmaz bir deneyim sunacak.

4 kategoride gerçekleşecek organizasyonda, Beykoz Belediyesi tarafından birincilere 3 bin TL , ikincilere 2 bin TL, üçüncülere ise bin TL ödül verilecek.

Güzel bir yaz gecesinde, rekabetin zirve yapacağı yarışa katılmak isteyenlerin 20 Temmuz 2023 Perşembe gününe kadar https://hadikaydol.com/event/beykoz-gece-yarisi adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.

BEYKOZ GECE YARIŞI

Tarih: 22 Temmuz Cumartesi
Yer: Beykoz Spor Ormanı
Saat: 22:00

İlgili Haberler