Beykoz tek yürek… Binali Yıldırım'ı Başkan yapacağız!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı geleneksel 'Teşkilat iftarı' yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı geleneksel 'Teşkilat iftarı' yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Binlerce teşkilat mensubunun katıldığı iftar programı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı geleneksel ‘Teşkilat iftarı’ yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı geleneksel ‘Teşkilat iftarı’ yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Binlerce teşkilat mensubunun katıldığı iftar programında 23 Haziran’da yapılacak olan İBB Seçimlerinde tek yürek “Binali Yıldırım’ı Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız” mesajı verildi.

Çavuşbaşı Kasrı’nda verilen iftar yemeğinde İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın ve İl Yöneticisi Ömer Ayberk Cengiz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve teşkilatlarda görev yapmış isimler katıldı.

İftar öncesi Kuran-ı Kerim tilaveti okunan programda, İlçe Başkan Muhammed Hanefi Dilmaç ve Belediye Başkanı Murat Aydın masaları tek tek gezerek ezan okunmasını bekleyen teşkilat mensuplarına “hoş geldiniz”, “hayırlı ramazanlar” dedi.

Hanefi Dilmaç: CHP adayına 13 puan fark attık

Geleneksel teşkilat iftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, bu güne kadar AK Parti’de yöneticilik yapan İlçe başkanı ve diğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken, ebediyete intikal edenlere de Allah’tan rahmet diledi. Başkan Dilmaç, Beykoz’da dört dönemdir iktidar olduklarına değinerek, son dönemde de en yakın rakipleri olan CHP adayına 13 puan fark attıklarını söyledi.

Binali Yıldırım Başkanımızı Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız

Son dönemde de Beykoz halkı istikrardan yana tavrını koydu. Bu başarıda siz değerli kardeşlerimin büyük emeği vardır. Ben katkısı olan herkese çok çok teşekkür ediyorum.” diye konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı, “biliyorsunuz İBB ile ilgili bir karar alındı. Bu karar doğrultusunda 23 Haziran’da İstanbul seçimleri yenilenecek. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda eksik kaldığımız yönlerimiz olabilir. Teşkilat olarak bunların değerlendirmesini yaptık. Nerede eksik kalmış isek, Allah bize bir fırsat daha nasip etti. Bu eksikleri inşallah 23 Haziran’da yapılacak olan İBB Seçimlerinde tekrarlamayacağız. Bu saat itibari ile sandık kurullarımızı oluşturmak kaydıyla inşallah Binali Yıldırım Başkanımızı Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağımıza inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Murat Aydın: Hak yerini bulacak

Programda konuşan Beykoz Belediye Başkanı Aydın ise, “Beykoz’un da menfaati için Büyükşehir’de de bu haksızlığı gidermemiz lazım” diyerek, “Kolumuz kanadımız adeta kırık gibi oldu 31 Mart seçimlerinden sonra İstanbul’u bir oyuna kurban giderek alamamıştık yargı kararını verdi. Allah nasip ederse Haziran’da sandıklara gideceğiz. Önümüzde bir seçim var, hak yerini bulsun diye yapılacak olan bir seçim var” ifadelerini kullandı.

Beykoz tek yürek… Binali Yıldırım'ı Başkan yapacağız!
Bizi Takip Edin