Beykoz Tokatköy provakatörü CHP’ye danışman oldu!

Beykoz Tokatköy’de gerçekleşen olaylarda başı çeken kişilerden biri olan Hacer Foggo, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni danışmanı olarak duyurulan isimlerin arasında yer aldı. Foggo’nun terör örgütü PKK’ya destek verdiği tweetleri ortaya çıktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Yoksulluk Dayanışma Ofisi Koordinatörü olarak görev yapan Hacer Foggo, partinin İkinci Yüzyıla Çağrı programında Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanları arasında yer aldı.

CHP Kemal Kılıçdaroğlu ve Hacer Foggo

Terör örgütü PKK’ya yakınlığıyla bilinen İnsan Hakları Derneği’nde görev yapmış olan Hacer Foggo’nun, PKK’lı teröristlere yönelik hendek operasyonları sırasında Mehmetçik’e iftirada bulunduğu tweetleri ortaya çıktı.

Fogo Yap

TSK’YA SKANDAL İFTİRA

Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Hacer Foggo’nun 23 Aralık 2015 tarihinde atmış olduğu tweette TSK’ya yönelik, “Siz eğitim yaparken “Savaş İstemiyoruz! Çocukları Öldürmenizi İstemiyoruz! Girişimi”ne göre 44 çocuk öldürüldü.” ifadelerini kullandı.

Fogo Yap

SOSYAL MEDYAYI AYAĞA KALDIRDI

Foggo’nun 7 yıl önce yaptığı paylaşım yeniden gündeme gelirken, sosyal medyada Foggo’ya tepki gösterilen paylaşımlar yapıldı.

Beykoz Tokatköy provakatörü CHP’ye danışman oldu!

CHP YENİ DANIŞMANI TOKATKÖY’E DE KARŞI ÇIKTI

Terör örgütüne tam destek veren Hacer Foggo, Beykoz’da yürütülen “Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi” kapsamında yıkım çalışmalarına karşı çıkmış ve provokatif paylaşım yapmıştı.

Beykoz Tokatköy provakatörü CHP’ye danışman oldu!

Tokatköy’de gerçekleşen olaylarda yola barikat kurulması, çöplerin-lastiklerin ateşe verilmesi ve atılan taşlarla 7 polisin yaralanmasının arkasında planlı bir provokasyon iddia edilmişti. Hacer Foggo’nun da bu provokasyona destek veren isimlerden biri olduğu öne sürülmüştü.

Beykoz Tokatköy provakatörü CHP’ye danışman oldu!

Amerikan vakfından fonlandığı ortaya çıkan Derin Yoksulluk Ağı Kurucusu ve CHP Yoksulluk Dayanışma Ofisi Koordinatörü olan Hacer Faggo’nun alanda olayları takip eden fondaş gazetelere açıklama yapması dikkat çekmişti.

.

.

Beykoz Tokatköy provakatörü CHP’ye danışman oldu!
Bizi Takip Edin