Beykoz Üniversitesi öğrencilerinden tiyatro gösterisi

Beykoz Üniversitesi Öğrencileri Tiyatro Kulübü Öğrencileri 'Zincire Vurulmuş Prometheus'u sahneledi.

Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri, Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi tiyatro sahnesinde 'Zincire Vurulmuş Prometheus'u ser

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Üniversitesi Öğrencileri Tiyatro Kulübü Öğrencileri ‘Zincire Vurulmuş Prometheus’u sahneledi.

Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri, Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi tiyatro sahnesinde ‘Zincire Vurulmuş Prometheus’u sergiledi. Göksel Arslan yönetmenliğinde, Ayşe Aydın’ın yardımcı yönetmenliğinde sahnelenen ve Beykoz Üniversitesinin akademik ile idari personelinin de izleyici olarak katıldığı oyunda üniversite öğrencilerinden Arda Şengün, Emre Özaydın, Safia İsrapilov, Tufan Kirman, Kubilay Çetin, Muhammet Yıldız, Erdem Ulaş Koçak, Serap Talo, Başak Satıral, Doğuşkan Kara, Mehmet Önal, Oğuzhan Sönmez ile Berke Yavuz Argun rol aldı.

Oyunun bitmesinin ardından Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman sahneye çıkarak ‘Bu başarılı performanslar ve harika oyun için tüm öğrencilerimizi; yönetmenimizi ve ekibe emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum‘ diyerek yönetmen Göksel Arslan’a plaketini; oyunculara ise hatıra olması adına oyunun afişini takdim etti. 

Beykoz Üniversitesi öğrencilerinden tiyatro gösterisi
Bizi Takip Edin