Beykoz Vergi Dairesi resmen geri istendi

Beykoz Muhtarlar Derneği üyeleri, vergi dairesinin geri gelmesi ile ilgili talepleri İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar'a iletti.

Beykoz Muhtarlar Derneği üyeleri, vergi dairesinin Ümraniye ilçesine taşınması sonrası, vatandaşların mağduri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Muhtarlar Derneği üyeleri, vergi dairesinin geri gelmesi ile ilgili talepleri İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar’a iletti.

Beykoz Muhtarlar Derneği üyeleri, vergi dairesinin Ümraniye ilçesine taşınması sonrası, vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi talebiyle İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar’ı makamında ziyaret ederek, ‘vergi dairemizi geri istiyoruz’ talebini iletti.

Aksaray’da bulunan İstanbul Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne gerçekleştirilen ziyarete Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu, Elmalı Mahallesi Muhtarı Basri Canoğlu, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Muhtarı Kemal Özman ve Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal’dan oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ziyarette, vatandaşların mağduriyetlerinin belirtildiği 45 mahalle muhtarının mühür ve imzasının yer aldığı talep dosyası İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayraktar’a teslim edildi. Talep kapsamında Vergi Dairesi’nin tekrar Beykoz’a geri getirilmesi yada mağduriyetinin giderilmesi için en azından Beykoz Belediyesi veya Hükümet Konağı içerisinde tahsis edilecek büroda Ümraniye’ye gitmeden vatandaşa hizmet verilmesi istendi.

Talepleri kabul eden Bayraktar, Vergi Dairesi Başkanlığı ve Bakanlık düzeyinde konunun yeniden ele alınacağını belirtilirken, Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı ve geniş Beykoz boyutu ile ilgili görüşme alt yapı bilgilerini de kendilerine aracı kurum olarak Beykoz Muhtarlar Derneği tarafından ulaştırması konusunda mutabık kalındı.

Beykoz Vergi Dairesi resmen geri istendi
Bizi Takip Edin