Beykoz yöre derneklerinde kongre heyecanı vardı

Beykoz Samsunlular, Çankırılar ve Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği'nde haftasonu kongre heyecanı vardı.

Beykoz Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Beykoz Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği ve Beykoz Çankırılar Eğitim Kültür Sosyal…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Samsunlular, Çankırılar ve Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği’nde haftasonu kongre heyecanı vardı.

Beykoz Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Beykoz Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği ve Beykoz Çankırılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde haftasonu kongre heyecanı yaşandı. Tel liste ile gerçekleştirilen kongrelerde başkanlar güven tazeledi.

Haftasonu gerçekleştirilen Beykoz Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği kongresinde başkanlığa Ömer Altun yeniden seçilirken; Muhammet Gündüz, Adem Altun, Bilal Duysak, Celal Özen, Bayram Aydın, Seyfettin Şahin, Selami Başyiğit, Aziz Keskin, Oğuz Kaya ve Cemal Dursun yönetim kurulu asil üyeliklere seçildi.

Beykoz Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği’nde yapılan olağan kongrede ise Ali Kemal Kılıç güven tazeleyerek yeniden başkan seçilirken, yönetim kurulu asil üyeliklerine ise Ali İhsan Başkıran, Huri Dik, Ali İhsan Yalçın, Yakup Özdemir, Mehmet Ergüner, Savaş Alpaslan, Faruk Uygar, Hilmi Vural, Birol Kaya, Şefik Akçay ve Osman Kambur seçildi.

Beykoz Çankırılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri de hafta sonu Bilal Karabacak ile devam kararı aldı. Yapılan seçimlerde Bilal Karabacak yeniden başkan olurken; Yusuf Bülbül, İlyas Aktaş, Etem Akoç, Ali Şentürk, Celal Ödemiş ve Alper Kanık asil yönetim kurulu üyeleri oldu.

Beykoz yöre derneklerinde kongre heyecanı vardı
Bizi Takip Edin