Beykoz'a yeni bir tat: Cızbız Köfte

Deniz manzarasına ev sahipliği yapan ‘Cızbız Köfte', yeni tatlarını sunmak üzere Beykozlulara kapılarını açtı.

Franchise bir marka olan Cızbız Köfte, Beykoz'da hizmete girdi. Üç kattan oluşan restoranda, kafeterya kısmı da bulunuyor….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deniz manzarasına ev sahipliği yapan ‘Cızbız Köfte’, yeni tatlarını sunmak üzere Beykozlulara kapılarını açtı.

Franchise bir marka olan Cızbız Köfte, Beykoz’da hizmete girdi. Üç kattan oluşan restoranda, kafeterya kısmı da bulunuyor. Denizle iç içe olan mekan, müşterilerin huzurlu bir ortam yemek yemesini sağlıyor. Selami Tahmaz, Hayrettin Bulutoğlu, Davud Bulutoğlu ve Kenan Bulutoğlu’nun ortaklığı ile açılan mekanda, et ürünleri sunuluyor. Fiyatların uygunluğunun yanı sıra 16 kişilik personeli ile müşterilerine sağladığı hızlı servis, mekanın kalitesini daha da yükseltiyor.

Mekanın ortaklarından biri olan Selami Tahmaz, üç şeye önem verdiklerinin altını çizerek; “Fiyat, kalite ve lezzet… Bunlara özellikle dikkat ediyoruz. Tepkiler çok güzel, insanların beğenisi bizi memnun ediyor” dedi.

Davud Bulutoğlu ise, 30 yılı aşkın süredir işletmecilik yaptığını belirtti. Denizi çok sevdiğini vurgulayan Bulutoğlu, uzun zamandır deniz kenarında bir mekan açmanın hayalini kurduğunu da sözlerine ekledi. Bulutoğlu: “Beykoz halkının kaliteli bir mekan olduğunda gideceğine inanıyorum. Beykoz’un halkı zaten vardı. Kaliteyi, lüksü biliyordu. Ama eksik mekan vardı. Herkes bana burada olmaz dedi, ama ben kafaya koyup yapacağım dedim. İnşallah düşündüğümüz çizgiyi bozmadan güzelleştirerek devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Mekanın açılış kurdelesini; Kaymakam Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz ve Cızbız Köfte Genel Müdürü Ali Tatlıdil beraber kesti.

Beykoz'a yeni bir tat: Cızbız Köfte
Bizi Takip Edin