Beykoz'da 30 Ağustos Zaferi kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz'da da coşkuyla kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Beykoz Belediyesi…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz’da da coşkuyla kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Beykoz’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenen ilk törende Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

Boğaz Komutanlığı, Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi ile belediye meclisinde grubu bulunan siyasi parti temsilcileri ve ilçedeki sivil toplum kuruluşları tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılmasının ardından tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.

Çelenk törenin ardından Beykoz Kaymakamlığı’nda düzenlenen bayram tebrik programına geçildi. Kaymakam Ahmet Katırcı yapmış olduğu açıklamasında  “Türk Milleti’nin İstiklal ve İstikbalini koruma kararlılığının sembollerinden biri ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yoldaki Büyük Zaferimiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Resepsiyon, Kaymakam Ahmet Katırcı ile Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tebrikleri kabulü ile sona erdi.

Beykoz'da 30 Ağustos Zaferi kutlandı
Bizi Takip Edin