Beykoz'da 42 bin öğrenci karne aldı… Yarıyıl tatili başladı

Beykoz'da öğrenim gören 42 bin öğrenci karne alarak 15 günlük yarıyıl tatiline girdi.

2017-2018 eğitim öğretim yılının birinci dönemi bugün sona erdi. Türkiye genelinde olduğu gibi Beykoz'da da özel okullar dahil…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da öğrenim gören 42 bin öğrenci karne alarak 15 günlük yarıyıl tatiline girdi.

2017-2018 eğitim öğretim yılının birinci dönemi bugün sona erdi. Türkiye genelinde olduğu gibi Beykoz’da da özel okullar dahil 172 ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören 42 bin 245 öğrenci karne alarak 15 günlük yarıyıl tatiline girdi.

Beykoz genelinde okullarına giderek karnelerini almak için bekleyen öğrenciler, düzenlenen törenlerin ardından öğretmenlerinin ellerinden karnelerini almanın mutluluğunu yaşadı.  İlçede toplamda 42 bin 245 öğrenci karne alarak yarıyıl tatiline girdi.

Gümüşsuyu Fatin Hoca İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilen karne törenine Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile şube müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Düzenlenen karne töreninde yapılan konuşmalarda öğrencilerden yarıyıl tatilini güzel bir şekilde değerlendirmeleri istenirken, öğrencilere karneleri Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile öğretmenleri takdim etti.

2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi ise 5 Şubat Pazartesi günü başlayacak.

Beykoz'da 42 bin öğrenci karne aldı… Yarıyıl tatili başladı
Bizi Takip Edin