Beykoz'da 45 muhtarlığa 45 bilgisayar

Beykoz Belediyesi,  eskiyen bilgisayarlarla hizmet vermekte zorluk çeken 45 muhtarlığın tüm bilgisayarlarını yeniledi. 

Beykoz Belediyesi,  eskiyen bilgisayarlarla hizmet vermekte zorluk çeken 45 muhtarlığın tüm bilgisayarlarını yeniled

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi,  eskiyen bilgisayarlarla hizmet vermekte zorluk çeken 45 muhtarlığın tüm bilgisayarlarını yeniledi. 

Beykoz Belediyesi,  eskiyen bilgisayarlarla hizmet vermekte zorluk çeken 45 muhtarlığın tüm bilgisayarlarını yeniledi.  Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları ve ilçedeki tüm muhtarların katılımıyla düzenlenen törenle bilgisayarlar muhtarlara teslim edildi.

Beykoz Belediyesi, ilçedeki hizmetlerin daha sağlıklı ve hızlı çözümü için sürdürdüğü muhtarlarla istişare toplantısı kapsamında, tüm muhtarların bilgisayarlarını yeniledi. Muhtarların, vatandaşların işlerini daha hızlı çözmelerini hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Her ay muhtarlarımızla biraraya gelmeye devam ediyoruz. Hem mahallenin hem vatandaşların hem de kendilerinin taleplerini alıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde bu talepleri karşılıyoruz. İlçemizdeki birçok muhtarlık hizmet binasını yeniledik ve bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Her ay onların belli giderlerini karşılıyoruz. Muhtarlarımız, bilgisayar ve kullanılan programların artık yetersiz kaldıklarını, vatandaşlara hizmette bazı aksaklıkların yaşandığını belirttiler. Biz de ilçemizdeki tüm muhtarlıkların eskiyen bilgisayarlarını daha donanımlı ve kaliteli bilgisayarlarla değiştirdik. Beykoz Belediyesi olarak gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydururken, muhtarlarımızın da bu ihtiyacını karşılamamız gerekiyordu” diyerek, muhtarlara desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu da, duyarsız kalmadığı ve bilgisayar taleplerinin yerine getirilmesinden dolayı Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ederek şunları söyledi: “Vatandaşların sorunlarını bire bir biz dinliyor, kaydediyor ve yetkililere iletiyoruz. Bazı muhtarlarımız kendi imkanlarıyla bu tür sorunlarını gidermeye çalışıyor ama sağlıklı bir entegre oluşmuyordu. Bu şekilde tüm muhtarlarımız aynı imkândan yararlanıyor. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e bugüne kadar vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz.” 

Beykoz'da 45 muhtarlığa 45 bilgisayar
Bizi Takip Edin