Beykoz'da 680 çocuk sünnet heyecanı yaşadı

Tarihi Beykoz Çayır Festivali kapsamında 680 çocuk sünnet heyecanı yaşadı.

Tarihi Beykoz Çayır Festivali kapsamında düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni'nde 680, çocuk Fettah Can'ın konseri ve çeşitli eğlencelerle sünnet heyecanı yaşadı.

Beykoz Belediye

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarihi Beykoz Çayır Festivali kapsamında 680 çocuk sünnet heyecanı yaşadı.

Tarihi Beykoz Çayır Festivali kapsamında düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni’nde 680, çocuk Fettah Can’ın konseri ve çeşitli eğlencelerle sünnet heyecanı yaşadı.

Beykoz Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Şöleni’ne Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve ilçe sakinleri katılarak sünnet olan çocukların ve ailelerin sevincini paylaştı.

Sünnet Şöleni’nde çocuklar jonglor, palyaço, animatör gösterileri renkli sunum ve şovlarla eğlenceli bir gün geçirdi.

Sünnet olan çocukların, Anadolu’nun kadim bir geleneği olan kirveliğini de ilçe sakinleri yaptı.
 

Sünnet Anısına Bisiklet 

Başkan Çelikbilek ve protokol üyeleri alana gelen çocuklarla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sünnet hediyesi olarak tüm çocuklara bisiklet hediye etti.

Başkan Çelikbilek: “Tüm yavrularımıza bereketli ömürler diliyorum”

Organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını vurgulayan Başkan Çelikbilek: “680 evladımızı muhabbetle selamlıyoruz. Mutluluklarına hepimiz şahit olduk. Geleneksel 10. Sünnet şölenimizle birlikte 10 binden fazla çocuğumuzu sünnet ettirdik. Böyle bir güzelliğe ev sahipliği yapmaktan da ayrı mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımız burada hayatlarında unutmayacakları bir anı bizimle yaşadı. Allah ailelerine daha güzel günlerini göstersin. Tüm yavrularımıza bereketli, uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Pop Müziği Sanatçısı Fettah Can’ın konser verdiği gecede ilçe sakinleri eğlenerek şarkılara eşlik etti. 

Şölende vatandaşlara etli pilav, ayran ve tatlı ikram edildi.  

Beykoz'da 680 çocuk sünnet heyecanı yaşadı
Bizi Takip Edin