Beykoz’da 85 branşta ücretsiz kurs kayıtları başladı!

Beykoz Sanat Eğitim Merkezi (BEYSEM)’de tüm yaş grupları için alanında uzman ve usta öğretmenler eşliğinde ücretsiz gerçekleştirilecek olan hobi – sanat eğitimi ve yetenek atölyelerine yeni dönem kayıtları başladı. 

Beykoz’da 85 branşta ücretsiz kurs kayıtları başladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi çatısı altında, ilçe sakinlerinin zamanlarını kültürel ve sosyal faaliyetlerle değerlendirerek sanata dönüştüreceği, hobi edineceği, yetenek ve becerilerini geliştireceği BEYSEM’e yeni dönem kayıtları 5-25 Eylül tarihleri arasında online olarak, www.beysem.com adresi üzerinden  yapılacak.  

85 BRANŞTA EĞİTİM

Görsel Sanatlar, Müzik ve Sahne Sanatları,  Geleneksel Sanatlar, Dil Akademisi, Yetenek Atölyeleri, Kadınlara Özel Kurslar ve MEB Onaylı Sertifika Programları  olmak üzere 7 ana dalda hizmet veren BEYSEM, yeni dönemde alanında uzman eğitmenlerle toplam 85 branşta ilçe sakinlerine yeteneklerini geliştirme fırsatı sunacak. 

Kanlıca, Yenimahalle, Tokatköy, Otağtepe, Çavuşbaşı, Zerzevatçı, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi, Baruthane Sanat İhtisas ve Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi olmak üzere 9 BEYSEM noktasında gerçekleştirilecek yeni dönem eğitimleri ekim ayında başlayacak.

AKADEMİLERDE YETENEKLERİNİZİ KEŞFEDİN!

Hafta içi ve hafta sonu katılım seçenekleriyle çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere her yaş grubunun ilgi alanlarına hitap eden BEYSEM’in yeni eğitim döneminde el sanatlarından resme, müzikten tiyatroya, giyimden akıl oyunlarına herkes için en az bir branş bulunuyor. 

BARUTHANE SANAT’TA İHTİSAS EĞİTİMİ

Göksu Deresi kıyısında, tarihi ve doğal bir atmosferde konumlanan “Baruthane Sanat Merkezi”, modern ve klasik sanat atölyelerinde verilecek ihtisas eğitimleriyle yeteneklerini geliştirmek isteyen sanatseverleri ağırlayacak.

Ebru, Tezhip, Hüsn-i Hat, Resim, Bilimsel Bitki Ressamlığı, Çini Desen Tasarımı, Kaligrafi, Katı ve Minyatür derslerinin verileceği merkez, güzel sanatlara ilgi duyan tüm sanatseverlere ücretsiz eğitim hizmeti sunacak. 

HAFIZ MEHMET EFENDİ KÜLTÜR EVİ

Beykoz Belediyesi tarafından ihya edilerek ilçeye kazandırılan Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi’nde, meraklıları için Bendir, Ney, Santur, Hüsn-i Hat, Karikatür ve Osmanlıca kursları açılacak. 

DİL AKADEMİSİ

Kişisel gelişimi de destekleyen Kanlıca BEYSEM, yeni bir dil öğrenmek ve becerilerini geliştirmek isteyen katılımcılara başta İngilizce olmak üzere 7 farklı dünya dilinde eğitim verecek. Dil Akademisindeki tüm dersler, konuşma kulübü ve aktivitelerle desteklenecek.

ATÖLYE VE GEZİLER

BEYSEM’deki sanat eğitimleri, branşlara uygun misafir sanatçıların ağırlandığı atölyeler, müze gezileri, dış mekân faaliyetleri ve yarışmalarla zenginleşen dolu dolu bir programla kursiyerlere yeni ufuklar açacak.

Kurslara düzenli katılım sağlayan kursiyerlere belirlenen branşlarda MEB onaylı sertifika verilecek.

Bilgi için:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi:

444 66 61

 

Beykoz’da 85 branşta ücretsiz kurs kayıtları başladı!
Bizi Takip Edin