Beykoz’da 9 katlı binada yangın paniği!

Beykoz Kavacık’ta 9 katlı binanın 4’üncü katında iki kişinin yaşadığı dairede çıkan yangında 1 kişi dumandan etkilendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kavacık’ta 9 katlı binanın 4’üncü katında iki kişinin yaşadığı dairede çıkan yangında 1 kişi dumandan etkilendi.

Beykoz Kavacık'ta 9 katlı binanın 4'üncü katında çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu. Alevlerin üst katlara sıçramaması için yoğun çaba sarf edildi. Binanın 4’üncü katında iki kişinin yaşadığı dairede çıkan yangında 1 kişi dumandan etkilendi.

Yangın, 04.30 sıralarında Beykoz Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Caddesi üzerinde bulunan 9 katlı binanın 4'üncü katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İddiaya göre, baba ile oğlunun yaşadığı dairede duman olduğunu gören vatandaşların haber vermesiyle olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay esnasında apartman sakinlerinin birbirlerine haber vermesi ile apartman boşaltıldı. Kısa sürede söndürülen yangında can kaybı yaşanmazken yangının çıktığı dairedeki baba oğulun sabah saatlerinde yurt dışına yolculuk planlarının olduğu öğrenildi. Dumandan etkilenen baba ve oğluna ambulansta müdahale edildi.

APARTMAN SAKİNİ YAŞANANLARI ANLATTI

 Yangın sırasında binada bulunan Emre Ünal, “Önce bir tıkırtı vardı. Birileri eşya taşıyor zannettim. Sonra bir tanesi 'yangın var' diye bağırdı, çok acayip duman vardı. Sonra aşağıya inemedim, balkona çıktım. Biri bana 'yüzüne ıslak havlu sar' dedi onu sardım baktım, bir şey olmuyor aşağıya indim. Yanan dairede biri bağırıyordu ve çok karanlıktı. Onu bulamadım sonra aşağıya indim, baktım gelen yok tekrar yukarıya çıktım. Kapıları çaldım baktım ses yok tekrar aşağıya indim sonra öğrendim ki herkes iyiymiş kimseye bir şey olmamış” dedi. Yangınla ilgili soruşturma başlatılırken, çıkış nedeni itfaiyenin çalışmalarının ardından belirlenecek.

Beykoz’da 9 katlı binada yangın paniği!
Bizi Takip Edin