Beykoz’da akademisyenler yeni unvanlarını aldı

Beykoz’da akademisyenler yeni unvanlarını aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da ayrıcalıklı bir devlet üniversite olan Türk-Alman Üniversitesi akademisyenlerinden yeni unvan almaya hak kazanan akademisyenler cübbelerini giydi.

Bu kapsamda, hocaların akademik biniş töreni gerçekleştirildi.

Hukuk Fakültesi akademisyenlerinden Berke Özenç, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi akademisyenlerden Erdem Kılıç ve Semih Emre Çekin, Doçent ünvanı aldı.

Hukuk Fakültesi akademisyenlerinden İsmail Çınar, Fen Fakültesi akademisyenlerinden Osman Sinan Süslü ve  Kültür ve Sosyal Bilimler Fakültesi akademisyenlerinden Dilara Tekrin’in Doktor Öğretim Üyesi ünvanı alarak cübbesini giydi.

Törene, Rektör Prof. Dr. Cemal Yıldız, Genel Koordinatör Prof. Dr. Ferit Küçükay, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Aysel Uzuntaş, Prof. Dr. Hamide Özden Özkaya Ferendeci ve Prof. Dr. Ali Gökhan Yavuz’un yanı sıra fakülte dekanlarından Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız, Prof. Dr. Ela Sibel Bayrak Meydanoğlu, Prof. Dr. Yunus Ziya Arslan ve Prof. Dr. Aykut Arıkan da katıldı.

Rektör Prof. Dr. Cemal Yıldız, aldıkları yeni ünvanları kutlamak üzere Dr. Öğr. Üyesi Osman Sinan Süslü, Doç. Dr. Berke Özenç, Dr. Öğr. Üyesi Dilara Tekrin, Doç. Dr. Erdem Kılıç, Dr. Öğr. Üyesi İsmail Çınar ve Doç. Dr. Semih Emre Çekin’e binişlerini giydirdi.

Tören, Rektör Yıldız ve Genel Koordinatör Prof. Dr. Ferit Küçükay’ın akademisyenlerimize tebrik belgelerini takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Beykoz’da akademisyenler yeni unvanlarını aldı
Bizi Takip Edin