Beykoz'da 'Avukatlar Günü' unutulmadı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ‘Avukatlar Günü' dolayısıyla ilçede görev yapan avukatlarla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi Sosyal Tesisleri Beytaş Sahil Restaurant'ta gerçekleştirilen programa Başkan Yücel Çelikbile

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ‘Avukatlar Günü’ dolayısıyla ilçede görev yapan avukatlarla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi Sosyal Tesisleri Beytaş Sahil Restaurant’ta gerçekleştirilen programa Başkan Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Meclisi’nin AK Parti’li avukat üyeleri ve ilçede görev yapan avukatlar katıldı.

Başkan Çelikbilek toplantıda “Adalet için çalışan, insanların haklarını savunan, hakların korunmasında ve kullanılmasında öncü olan, savunma makamının temsilcisi avukatlar, adalet ve hakkaniyetin sağlanması adına yürüttükleri çalışmalarla toplum nezdinde itibar ve takdir görmektedirler. Adalet peşinde koşan tüm avukatlarımızın Avukatlar Günü’nü kutluyor, geçtiğimiz günlerde hain bir terör saldırısında şehit edilen Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine, ailesine ve tüm yargı camiasına başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

İlçede görev yapan tüm avukatlar adına Av. Şenay Bekgöz’e, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan tarafından çiçek takdim edildi. 

Beykoz'da 'Avukatlar Günü' unutulmadı
Bizi Takip Edin