Beykoz’da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

Beykoz’da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, “Dirençli İstanbul Buluşmaları” kapsamında Beykoz’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Ortaçeşme Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe Bakan Murat Kurum’un yanı sıra, TBMM Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, BBP İlçe Başkanı Masum Ustabaşı ile Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık, Kastamonu Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

BAKAN MURAT KURUM: “BEYKOZ 14 MAYIS’I MÜJDELİYOR”

Tüm Beykozluları selamlayarak konuşmasına başlayan Bakan Murat Kurum, “Beykoz bugün İstanbul’a, Beykoz’a 14 Mayıs’ı müjdeliyor. Allah hepinizden razı olsun. Bugün yeniden İstanbul’umuzun en güzel, en yeşil ilçesi Beykoz’umuzdayız. İstanbul’umuzun huzur kaynağı Beykoz’dur. Beykoz misafirperverliği ile meşhurdur. Ben hepinize misafirperverliğiniz için, bizi kardeşiniz gördüğünüz için, bağrınıza bastığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“1 YILDA 319 BİN TOPLAMDA 650 BİN KONUT YAPACAĞIZ”

Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11 ilde 14 milyon vatandaşın etkilendiğini ve 50 bin 400 kişinin hayatını kaybettiğini ifade eden Bakan Murat Kurum, “Ocaklarımıza ateş düştü. Annelerimiz, babalarımız ağladı. Tüm Türkiye ağladı. Allah’a şükürler olsun ki daima milletini düşünen, milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hamdolsun 113 bin konutumuzun inşa çalışmalarını başlattık. Sözleşmelerimizi yaptık. Temellerimizi attık. Hızlı bir şekilde Gaziantep’te ve Kahramanmaraş’ta ilk konuklarımızı iki gün önce afetzede kardeşlerimize teslim ettik. Allah’a şükürler olsun. Cumhurbaşkanımızın liderliği ve aziz milletimizin destekleriyle 1 yılda 319 bin konutumuzu bitirip teslim edeceğiz. Toplamda 650 bin konutumuzu yapacağız ve yaralarımızı tamamen saracağız.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“BU SÖZ 21 YILDIR ÜLKEMİZİ HER ALANDA ÇAĞ ATLAYAN AK PARTİ’MİZİN SÖZÜDÜR”

Bakan Murat Kurum, Bozkurt ve Abana ilçelerinde yaşanan sel felaketine değinerek, “Bozkurt’ta, Abana’da sel oldu değil mi? Söz verdik belediyemize, vatandaşlarımıza, Bozkurt’umuza, Abana’mıza. Kastamonu’muzun birçok ilçesi bu selden etkilendi. Sözümüzü tuttuk. Vatandaşlarımız şimdi güven içerisinde, huzur içerisinde yaşıyor. İnşallah 11 ilimizi de afet bölgemizi de yeniden ayağa kaldıracağız. Hep birlikte, vatandaşlarımızın dualarını alacağız. Bu söz 21 yıldır ülkemizi her alanda çağ atlatan AK Parti’mizin sözüdür. Bu söz her afette, depremde, selde, yangında; Elazığ’da, Malatya’da, Rize’de, Trabzon’da, Kastamonu’da, Bartın’da vatandaşının dizinin dibinde önce acılarına ortak olan, ardından yaralarını saran Cumhurbaşkanımızın sözüdür.” diye konuştu.

“12 MİLYON VATANDAŞIMIZI GÜVENLİ KONUTLARA YERLEŞTİRDİK”

İstanbul’un her iki yakasında da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çok büyük yatırımlar yapıldığını söyleyen Bakan Murat Kurum, “39 ilçemizde gece gündüz demeden çalışıyoruz. İstanbul’un tüm mahallelerini istikbale taşımak için emin olun bütün ekibimizle, belediye başkanlarımızla ve milletvekillerimizle beraber bir mücadele veriyoruz. 2012 yılında Cumhurbaşkanımız ‘Türkiye’nin Her Yerinde Kentsel Dönüşüm’ diyerek ilk kazmayı Gaziosmanpaşa’dan vurdu. Bu çerçevede 3.3 milyon konutun dönüşümünü tamamladık. 12 milyon vatandaşımızı sağlam, güvenli konutlarına yerleştirdik.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“İSTANBUL’DA RİSKLİ 1,5 MİLYON YAPI STOĞUNU YENİLEYECEĞİZ”

“Yarısı Bizden” kampanyasına değinen Bakan Kurum, “İstanbul’daki riskli 1,5 milyon yapı stoğunu milletimizle birlikte yenileyeceğiz. Bunun 500 bini Anadolu Yakası’nda 500 bini Avrupa Yakası’nda kalan 500 binini de vatandaşlarımızın rızası çerçevesinde dönüştürüp, İstanbul’umuzda, Beykoz’umuzda inşallah tek bir riskli yapı kalmayana dek çalışacağız.” diye konuştu.

“YARISI BİZDEN” KAMPANYASI

Bakan Murat Kurum, konuşmasına şöyle devam etti:

“Sayın Cumhurbaşkanımız, devletimiz her zaman olduğu gibi yine milletimizin yanındadır. Gaziosmanpaşa’daki programımızda ‘Yarısı Bizden’ kampanyasını ilan ettiler. Kampanyada inşa etmeyi planladığımız daireler 2+1 100 metrekare, 3+1 120 metrekare. İstanbul’un dokusuna uygun, yatay mimariye uygun, sıfır atıklı güvenli yapılar olacak. Hak sahibi vatandaşlarımız e-Devlet üzerinden kampanyamıza başvuracaklar. Uzmanlarımız, bakanlığımızın ekipleri gidip yerinde o binaları inceleyecek ve vatandaşımıza şunu teklif edeceğiz: Ya rezerv alanda yaptığımız konutlardan ev alın ya da eviniz yapılana kadar biz aylık 5 bin 250 lira kira yardımı verelim. 10 bin 500 lira taşınma yardımı verelim. Dönüşüm sonrası vatandaşımızın ödeyeceği miktarın yarısını biz karşılayacağız. Şu anda 2+1 dairenin başlangıç taksiti 5 bin 625 lira, 3+1 dairenin ise 6 bin 750 lira olacak.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“HEDEFİMİZ İSTANBUL’UMUZU GÜVENLİ HALE GETİRMEK”

Konutların TOKİ eliyle yapılacağını belirten Bakan Murat Kurum, “En geç 2 yıl içerisinde hak sahibi kardeşlerimize teslim edeceğiz. Başvuru sayısı 200 bini aşarsa, 200 bin konut için ilk etapta başlatıyoruz. Noter huzurunda kura çekeceğiz. Hedefimiz 1. yılda 200 bin konutu yerinde, 100 bin konutu da rezerv alanda olmak üzere 300 bin konutu dönüştürmektir. Hızlıca 1,5 milyon konutumuzu bitirerek İstanbul’umuzu güvenle hale getirmektir.” ifadelerini kullandı.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“BEYKOZ’DA MÜLKİYET SORUNU TAMAMEN ORTADAN KALKACAK”

TOKİ ile birlikte 21 yılda 1.2 milyon konut üreterek vatandaşların ev sahibi olduklarını belirten Bakan Murat Kurum, “Güzel Beykoz’umuzda pek çok bina maalesef mühendislik, mimarlık hizmeti alınmadan yapılmış olduğu için şehrimize dair çalışmalarımızı hızlandırdık. Bundan 20 sene önce Beykozlu kardeşlerim iyi bilir. Burada sadece Beykoz’un yüzde 5’inde mülkiyet vardı. Doğru mu? Şimdi biz buraya Murat Başkan aday olduğunda geldik. Söz verdik. Dedik ki , ‘Biz Beykoz’daki mülkiyet sorununu çözeceğiz. Vatandaşlarımıza tapularını vereceğiz.’ Bakanlığımıza dair ne kadar mülkiyet sorunu varsa yüzde 95’ini çözmüş durumdayız. Yüzde 5 kaldı. Onu da inşallah en kısa zamanda bitireceğiz. Bakanlığımız nezdindeki mülkiyet sorununu tamamen ortadan kaldıracağız.” dedi.

“BEYKOZ’U GELECEĞE TAŞIMAMIZ LAZIM”

“Beykoz’u geleceğe taşımamız lazım” diyen Bakan Murat Kurum, Tokatköy’deki kentsel dönüşüm projesine karşı çıkan ana muhalefete ve muhalefet liderlerine yüklendi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“TOKATKÖY’DE DAVULLA ZURNAYLA ANAHTARLARI TESLİM EDECEĞİZ”

Murat Kurum, “Biz bu projeleri yaparken birileri ne yaptı? Buradaki kardeşlerim biliyor. Muhalefet liderlerinden biri ‘İstanbul Milletvekillerini alın organize olun. Kentsel dönüşüme karşı beyanat verin. Ben o beyanatı alır kamuoyuna lanse ederim’ dedi. Biz de diyoruz ki, kentsel dönüşüm siyaset üstü bir meseledir. Can meseledir. Güvenlik meselesidir. Ülkemizin beka meselesidir. Çok açık söylüyorum. Milliyetçiliğin ekmeğini yiyenlerin kentsel dönüşüme karşı çıkması, milletini sevmemek demektir. Milletinin canını, yavrularımızın istikbalini, gençlerimizin geleceğini düşünmeyenden milliyetçi olmaz, olamaz. Biz onların algılarına, yalanlarına, iftiralarına rağmen ne yaptık? İşte buradaki kardeşlerim, Beykozlular, sahte milliyetçilere değil milleti için koşanlara, milleti için dua edenlere, milleti için eser üretenlere, çalışanlara kulak verdiler. İnşallah Tokatköy’ümüzde başlatmış olduğumuz kentsel dönüşüm çalışmamızda 776 konut, 47 dükkânımızı bitireceğiz. Halk sahibi kardeşlerimize teslim edeceğiz. Davulla, zurnayla o kentsel dönüşümde anahtarları teslim edeceğiz.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“BEYKOZ’DA BÜTÜN MAHALLELERDE İMAR ÇALIŞMALARINI TEK TEK YAPACAĞIZ”

Kurum, bir yandan kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürürken diğer yandan bütün mahallerde imar planlarına ilişkin çalışmalarını tek tek yaparak “Yarısı Bizden” kampanyası ile dönüştüreceklerini söyledi ve “Beykoz’umuz daha güzel olacak. Daha yeşil olacak. Bunu sizinle yapacağız. Biz bir taraftan Beykoz’umuzu güvenli hale getirirken bir taraftan da Beykoz’umuza güzel, yeni yeşil alanlar kazandırıyoruz.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“BEYKOZ’DA BU HAFTA İMAR PLANLARI BİTİYOR”

Tokatköy’de dairelerin 2024 yılında teslim edileceğini söyleyen Kurum, “Rüzgarlıbahçe ve Çubuklu’da 630 bin metrekare alanda üzerinde yaklaşık 3 bin vatandaşımızın yaşadığı 2B konumunda alanlar bulunuyor. Burada da belediyemizle birlikte yaptığımız çalışmalarda son aşamalara geldik. İnşallah en kısa sürede Beykozlu kardeşlerimizin bu sorununu çözmüş olacağız. İshaklı Mahallemizde ise 275 bin metrekare alanda bin vatandaşımız burayı 2B olarak kullanıyor. Buradaki çözümü de arkadaşlarımızla birlikte son aşamaya getirdik. İshaklı’daki mülkiyet sorunlarını inşallah tamam çözüyor olacağız. Gümüşsuyu Mahallesi’nde 146 bin metrekare alanda bin 500 vatandaşımızın yaşadığı yerde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın merakla ve heyecanla beklediği tapu sorununda da son aşamaya gelmiş durumdayız. Çavuşbaşı, Karlıtepe ve Gümüşsuyu’nda da imar planı çalışmalarımızı tamamladık. Bu hafta Bakanlığımız nezdinde Beykoz’da yapılacak bütün imar planları onaylanacak ve askıya çıkacak. Bu hafta imar planı işi bitecek. Hemen arkasından ruhsat verme sürecine başlıyoruz ve bunun yanı sıra Yalıköy ve Ortabahçe Mahallesi’ni kapsayan Millet Bahçesi projemizi yapıyoruz.” dedi.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

“12 MAYIS’TA ÇAYIR’IN İLK ETABINI BEYKOZ’A KAZANDIRIYORUZ”

Beykoz Millet Bahçesi çalışmalarına değinen Kurum, konuşmasına şöyle devam etti:

“Beykoz Çayırı’nda yine o malum çevrelerin engellemelerine rağmen biz, ‘Buradaki ağaçlara dokunmayacağız. Tescilli ağaçlarımızı koruyacağız. Tescilli ağaçlarımızın yanına yeni, güzel ağaçlar dikeceğiz. Yeşil alanımızı artıracağız. Vatandaşımız buraya geldiğinde tüm ihtiyaçlarını giderecek. Kütüphanesinde gençlerimiz ders çalışacak, yürüyüş yapacak, spor yapacak. Eski camilerimizi restore edeceğiz. Milletimiz bu sosyal donatılardan hizmet alacak’ dedik. Değil mi? Şimdi aynı oradayız. Hamdolsun inşaatımızı yürütüyoruz. 12 Mayıs’ta da Beykoz Çayırı’mızın ilk etabını Beykoz’a kazandırıyoruz.”

“KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDEN ÇÖZÜM ÖNERİSİ GETİRECEĞİZ”

Kurum, “Biz Beykoz’umuzun, Beykozlu kardeşlerimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Pek çok ailemiz 2B ile ilgili sorunlar yaşıyor. Bu sorunları çözmek için Belediyemiz ve Milli Emlak Genel Müdürlüğümüz ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah Tapu Kadastro Genel Müdürlüğümüz de mülkiyet sahibi kardeşlerimize tapularını bir an önce verecek. Vatandaşımızla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra aynı anlayışla, kimseyi mağdur etmeden, sizlerin duasını alarak bir çözüm önerisi getireceğiz.” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi

“BİRİLERİ ALGI VE İFTİRAYLA SİYASET YAPMAYA DEVAM ETSİN”

Beykoz’da son 2 yılda tam 4 bin 328 tapunun verildiğini ve 16 bin ailenin mutlu edildiğini söyleyen Bakan Kurum, “Varsın birileri yalan söylemeye, algı ve iftirayla siyaset yapmaya devam etsinler. Biz sağ tarafımızda Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi’nde olduğu gibi, sol tarafımızda Beykoz Millet Bahçesi’nde olduğu gibi sadece eserlerimizle konuşacağız. Biz konuşmayacağız, eserlerimiz bizim adımıza konuşacak. Milletimiz konuşacak. 14 seçimdir olduğu gibi. Şimdi sadece Beykoz’a hizmet edeceğiz. Sadece İstanbul’a hizmet edeceğiz. Beykoz’u hep birlikte güçlendireceğiz. Beykoz’u hep beraber afetlere karşı hazırlıklı hale getireceğiz. Beykoz’u hep birlikte istikbale taşıyacağız.” dedi.

Beykoz Millet Bahçesi 12 Mayıs'ta açılıyor

“BEYKOZ’UMUZ İÇİN HİÇBİR YATIRIM YAPMADIKLARI GİBİ ALGI YÖNETENLER VAR”

Bakan Murat Kurum, sözlerine şöyle devam etti:

“Cumhuriyetimizin en önemli, en kritik seçimi olan 14 Mayıs seçimine çok az zaman kaldı. Açıkça görüyoruz ki artık saflar netleşti. Bir tarafta Beykoz’da kentsel dönüşüm yapan, Beykoz’a millet bahçeleriyle yeşil alanlarını artıran, vatandaşın mülkiyet sorununu çözen, vatandaşın imar problemini çözen AK Parti’miz var. Diğer tarafa baktığınızda Beykoz’un geleceğine dair tek bir projesi olmayan Millet İttifakı var, Kılıçdaroğlu var. Bir tarafta milleti için köprüler, tüneller, hızlı trenler, şehir hastaneleri, hava limanları, millet bahçeleri, kentsel dönüşüm konutları, sosyal konutlar, modern üniversiteler, sanayiler, turizm tesisleri inşa edenler var. Diğer tarafa bakıyorsunuz milletin gönlüne boş vaatler ile girmeye çalışanlar var. Bunları görüyoruz değil mi? Türkiye’yi 100 yıl geri götürmek istiyorlar. Biz İstanbul’daki canlarımız, vatandaşımız için kentsel dönüşüm diyoruz. Öteki tarafa bakıyorsunuz İstanbul’un deprem bütçesini 6 kat düşürenler, 5 yılda her yıl 20 bin konut yapacağım deyip, 100 konut sözünü tutmayanlar var. Biliyoruz değil mi onları? Bir tarafta ülkesine milyonlarca yuva kazandıranlar ve afet bölgelerinde sosyal konutlarıyla, kentsel dönüşüm konutlarıyla, 12 milyon vatandaşının can ve mal güvenliğini teminatı AK Parti var, Cumhurbaşkanımız var. Diğer tarafa baktığınız da maalesef bu ülke için ülkenin geleceği için şehirlerimiz için Beykoz’umuz için hiçbir yatırımı yapmadıkları gibi algı yönetenler var.”

“BİZİ MAZLUMLARIN AĞABEYİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YANINDA BULURSUNUZ”

Bakan Kurum, “4 yıl önceki seçimlerde CHP, ‘Martın sonu bahar olacak’ diyordu. Ne hikmetse 4 yıl geçmesine rağmen o baharı biz ne İstanbul’da, ne Ankara’da, ne İzmir’de ne de Beykoz’da göremedik. 4 koca yıl oldu. 5 senedir bakanlık görevini yürütüyorum. 5 yılda 81 ile gittim. 500 kere ziyaret yaptım. Her ziyarette vatandaşımızın dizinin dibinde olduk. Hiçbir zaman algıların, polemiklerin içinde olmadık. Bizi ararsanız, Beykoz’da Tokatköy şantiyesindeydik. Bizi ararsanız, Kartal’da bina çökmüştü biz oradaydık. Kağıthane’de istinat duvarı kaydı, biz vatandaşımızın yanındaydık. Elazığ’da, Malatya’da, Kastamonu’da afetler oldu biz yine oradaydık. Günlerce kaldık. Belediyemizle, vatandaşımızla el ele, gönül gönüle dönüşümü yaptık. Bizi ararsanız, nerede bulursunuz biliyor musun? Hatay’ın, Adıyaman’ın, Kahramanmaraş’ın Gaziantep’in yollarında bulursunuz. Bizi ararsanız, ‘Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz. Bize söz geçiremeyeceksiniz’ diyen mazlumların ağabeyi Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bulursunuz.” diye konuştu.

“CENNET ÜLKEMİZİ BUNLARIN YALANCI BAHARLARINA TERK ETMEDİK, ETMEYECEĞİZ”

Kurum, “Bu şehirler, Beykoz’umuz, bu milletimiz baharı bir türlü göremedi. Ama ne gördük biliyor musunuz? Yalancı baharı gördük. Yolda kalan otobüsleri gördük. Karda kapanan yolları gördük. Bir türlü bitmeyen metro hatlarını gördük. Beykoz’a yatırım gelmediğini gördük. Her şeyi gördük ama hizmet göremedik. Eser göremedik. Şimdi kalkmışlar yine ne diyorlar? Baharlar gelecek diyorlar. Sizin bu vadettiğiniz yalancı baharlardan Beykoz’umuza, İstanbul’umuza, milletimize ne hayır geldi ki bu millet sizden yeni baharlar görsün. Ama siz hiç merak etmeyin. Biz eserlerimize, eser siyasetimize devam ediyoruz. Her gün yeni bir temel atıyoruz. Her gün yeni bir açılış yapıyoruz. Her gün vatandaşımızın huzuru için, refahı için, yeni bir projeyi hayal ediyor ertesi gün de onu nasıl yapabilirizin gayreti içerisinde oluyoruz. Cennet vatanımızı bunların yalancı baharlarına, yalan rüzgarlarına, sahte vaatlerine terk etmedik, etmeyeceğiz. Çalışacağız, üreteceğiz.” dedi.

“BU SEÇİMDE ZİHİNLER YARIŞACAK”

“Bu seçimde sadece siyasi partiler yarışmayacak. Bu seçimde zihniyetler yarışacak.” diyen Murat Kurum konuşmasına şöyle devam etti:

“Bu seçim İstanbul’umuzun finans merkezi olması için, ekonominin baş şehri olması için ve istihdam alanlarıyla 50 bin gencimizin çalışması için çalışanlarla; Hemen seçimin sonrasında ‘Biz yurt dışına gideceğiz Londra’daki tefecilerden borç alacağız’ diyenlerin seçimi olacaktır. Bu seçim ‘Ülkemiz büyüsün, üretsin, ihraç etsin, cari fazla versin, dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girsin’ diyenlerle; ‘Türkiye tüketsin, ne gerek var üretmeye. Yurt dışından ithal edelim. Borca saplanalım. IMF’den borç alırız’ diyenlerin seçimi olacak. Buraya yerli ve milli otomobilimiz Togg’umuz ile geldik. Bu seçim, SİHA’larımızla, Togg’umuzla, insansız hava araçlarımızla, TCG Anadolu diyenler ile ‘SİHA’lar yerli değil. SİHA üretimini gözden geçireceğiz. Durduracağız. TOGG İtalya’da üretiliyor, Bursa’dan geliyor.’ diyenlerin seçimi olacak. Öyle diyorlar değil mi? TCG Anadolu Gemisi yapmışız. Binlerce vatandaşımız ziyaret ediyor. ‘Bu gemi de neymiş’ diyorlar. İşte bu seçim, bu hedeflerin, bu kıyasların seçimi olacak.” dedi.

“14 MAYIS’TA YENİDEN ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİ BEYKOZ’DAN BAŞLATACAK MIYIZ?”

Kurum, “Şimdi buradaki Beykozlu kardeşlerime soruyorum. 14 Mayıs’ta yeniden şahlanış dönemini Beykoz’da başlatacak mıyız? Beykoz’da ‘Doğru Adam Doğru Zaman Recep Tayyip Erdoğan’ diyecek miyiz? Cumhurbaşkanımızı, Cumhur İttifakımızı, Beykoz’da rekor bir oyla destekleyecek miyiz?” diye kalabalığa seslendi.

Bakan Kurum, konuşmasını, “Ben de bundan önce nasıl çalıştıysak, nasıl koşturduysak İstanbul’umuz için, İstanbul’umuzun 39 ilçesi için, Beykozlular için, vatandaşımız için, milletimiz için gece gündüz koşturmaya devam edeceğim. Beykoz Millet Bahçemizin, tapularımızın, kentsel dönüşüm konutlarımızın Beykoz’umuza, Beykoz’un güzel insanlarına hayırlı olmasını diliyorum.” sözleri ile sonlandırdı.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!

Kurum, Beykoz programına muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, STK’lar ve spor kulüpleri temsilcileri buluşması ile devam etti.

Beykoz'da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!
Vatandaşlarla bir araya gelen Kurum, son olarak taksi durağı esnafını ziyaret etti.

.

.

Beykoz’da bütün imar planları bu hafta onaylanıyor!
Bizi Takip Edin