Beykoz’da emeğin emektarın günü 1 Mayıs mesajlarla kutlandı

Beykoz’da emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü pandemi ve tam kapanma gölgesinde siyasi isimler ve partiler tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan p

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü pandemi ve tam kapanma gölgesinde siyasi isimler ve partiler tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar ile kutlandı.

“Bir ürünün mimari onu tasarlayan değildir, bir ürünün gerçek mimari onu ortaya çıkaran işçilerdir.”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Twitter’dan yaptığı paylaşım ile, “Ülkemizin büyümesi ve kalkınması yolunda katkı sağlayan, alın teri döken tüm emekçilerin #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” diyerek kutladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Tek sermayeleri emek ve alın teri olan, bu zor günleri atlamamız için fedakarca çalışan tüm işçi kardeşlerimizin #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.” şeklinde kutladı.

Hanefi Dilmaç aynı zamanda bu güne özel olarak işçiler ile videolu konferans gerçekleştirerek, “Daha yaşanabilir bir Beykoz için gece gündüz, kar kış demeden çalışan işçi kardeşlerimizle online da olsa bir araya gelerek samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Bu vesileyle emekleriyle yaşamı var eden işçilerimizin bir kez daha #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı ise işçi bayramını Devlet Bahçeli’nin şu sözleriyle kutladı;  “1 Mayıs’ı ideolojik ve siyasi önyargılara hapsetmek, marjinal ve yasa dışı örgütlerin ihanet zemini olarak görmek emekçilerimize büyük bir haksızlık ve husumettir. Emeğin fikri değerinde saklıdır. Emekçinin fazileti alın terindedir.” 

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın mesajı, “İşsizliğe, güvencesizliğe, adaletsizliğe karşı bir aradayız. Çalışan, çalışamayan tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!” sözleriyle bu günü kutladı.” şeklindeydi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ise, “Çalışan, üreten ve alın teri döken; ailesine, ülkesine, milletine ve tüm insanlığa hizmet eden; işçi, emekçi, kamu görevlisi ve tüm çalışanlarımızın, #1Mayıs #EmekVeDayanışmaGünü kutlu olsun.” dedi.

 

Beykoz’da emeğin emektarın günü 1 Mayıs mesajlarla kutlandı
Bizi Takip Edin